Share

Skrytá čísla

Občas pro zábavu nebo pro vytříbení mysli vznikne na webu drobná logická hra. Oznámení nové hry je vždy na Facebooku, kopie bude obratem vkládána na tuto stránku.

 

Jednou z akcí jsou tak zvaná SKRYTÁ ČÍSLA. Jistě jste si pokládali otázku, proč se najednou nejčastěji dole v příspěvku objevilo zničehonic číslo v oranžovém poli. Jaký má význam? Kliknutím na něj jste se dostali na tuto stránku.

 

Každé číslo v sobě skrývá jedno písmeno. Nejsou ve stejném pořadí. Zde naleznete kompletní tabulku čísel a písmen v abecedním a číselném pořadí.

Nalezení všech čísel podle zadaného úkolu a přiřazení k správným písmenům získáte tajenku.

 


Úkol z 13. 2.

Kdo se skrývá v tajence? Tajemná osoba se narodila ve znamení Vodnáře a 15. 2. oslaví své narozeniny.

Čísla do tajenky naleznete na těchto adresách:

první **** druhá **** třetí **** čtvrtá **** pátá **** šestá **** sedmá **** osmá **** devátá **** desátá **** jedenáctá adresa.

Hodně zdaru! (výsledky nemusíte nikam posílat, je to jen zábava pro vás. Nebo se můžete spolupodílet na komentářích a tvoření další zábavy na Facebooku.

______________________________________________________________________________________________________________________

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]
titulní obrázek: foto legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>