Share

Národní divadlo Brno zahájilo již s končící sezónou předprodej sezóny nové. Své sedadlo si můžete zajistit z pohodlí domova, divadlo nabízí ONLINE nákup a rezervaci předplatného na sezonu 2015/2016.

Již nyní si mohou diváci z pohodlí svých domovů nebo kanceláří ONLINE koupit či rezervovat divadelní abonmá. Předplatné bude v prodeji do 30. 9. 2015. Ti diváci, kteří mají zájem o konkrétní místa, by tak měli učinit do konce června, protože od začátku července začne NdB prodávat jednotlivá představení prostřednictvím samostatných vstupenek.

V předplatném nabízí Národní divadlo Brno téměř 50 inscenací činohry, opery a baletu. Stálí i noví divadelní příznivci si mohou vybrat z 27 abonentních řad! Nabídka je opravdu pestrá a uspokojí všechny, kteří si chtějí vychutnat několik večerů v roce přesně podle svých představ. Jednotlivé abonentní skupiny představují celky sestavené buď podle žánru, nebo podle zaměření či charakteru.

K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti, až pětapadesáti procentní slevy na vstupném, padesáti procentní sleva na všechny divadelní programy a výrazná úspora času při nákupu vstupenek. A navíc: na vybrané představení VSTUPENKA ZA HUBIČKU!

Předplatné NdB na příští sezonu nabízí jak stávající, tak i nová abonmá, speciálně sestavená pro studenty, pedagogy či rodiny s malými dětmi. Jako bonus pro všechny průvodce nebo pedagogy doprovázející velké skupiny abonentů připravilo NdB od letošního roku abonentku za pouhou 1 Kč jako poděkování za jejich úžasnou práci!

Podrobný MANUÁL, jak si objednat předplatné, vybrat místo, uplatnit cenové zvýhodnění, zvolit kombinaci způsobu doručení a úhrady najdete také na stránkách NdB pod heslem PŘEDPLATNÉ.

Nakupujte lístky z pohodlí domova, ať pak můžete v klidu vyrazit do hlediště.

Nejnovější příspěvky na webu:

Jsou to jen děti. Ale mohou být i vrahy. Strašlivé lidské osudy.

Jsou to jen děti. Ale mohou být i vrahy. Strašlivé lidské osudy.

3. Prosinec 2019

Je to tak zvláštní pocit. Vždyť jsou to přece jen děti! Díváte se na ně, do jejich na první pohled "nevinných" tváří. Každý den jich spoustu potkáváte. Mohly by vůbec někomu tak strašně ublížit? Dokázaly by rozhodnout o životě a smrti? Nebo se i předem připravit na vraždu? Ano, mrazilo mě, jak už bylo napsáno v jiném příspěvku. Tuto publikaci ani snad není možné číst v poklidu. Stephan Harbort k danému tématu přistoupil zodpovědně. Žádné senzace, prostě holá fakta a stejně vám bere dech. S určitými předpoklady už knížku otvíráte a stejně stránku po stránce jste ostře konfrontováni s realitou. Pak mám

O chlup zdravější Vánoce

O chlup zdravější Vánoce

3. Prosinec 2019

Vánoce jsou čas hodování a setkávání se s blízkými i přáteli. Nechte se inspirovat a obměňte letos svůj tác s cukrovím. Připravte rodině i návštěvám originální, a především zdravější cukroví. Můžete své hosty nechat hádat, z čeho jsou lahodné kuličky i zdánlivé linecké cukroví připraveno. Uvidíte, že budou překvapeni. Celozrnné linecké bez cukru Linecké, je typický druh cukroví, který se v Čechách těší obrovské oblibě. A to až v takové míře, že nechybí na stole téměř žádné domácnosti. Vyzkoušejte letos zdravější variantu. Cukr nahraďte mrkví a klasickou mouku tou celozrnnou. V rámci úspory času použijte již nastrouhanou mrkev z řady Bonduelle Vapeur. Uvidíte, že se po těchto lineckých mrkváncích jen zapráší. Linecké mrkvánky Ingredience: 250 g