Share

Charlotta za plného vědomí a zcela cíleně vstoupila do vozovky, přímo pod projíždějící autobus. Všichni tvrdí, že to byla nehoda. Jen Sue, Charlottina matka, ví, že Charlotte viděla sebevraždu jako poslední únik před hrozivým tajemstvím.

967_nehoda

Sue našla dceřin deník, a zatímco Charlotte bojuje v kómatu o život, Sue skládá střípky jejího života, aby našla potřebné odpovědi. Hrozí se toho, že viníka moc dobře zná a že by snad nakonec mohla být oním spouštěčem ona… její vlastní život skrývá děsivé a dávno zapomenuté tajemství, které nyní touží zpátky na světlo. Před kým a proč chtěla dospívající mladá dáma uniknout? A jak vše souvisí s temnou minulostí samotné Sue?

Nehoda, z nakladatelství Domino, je psychothrillerem z pera autorky C. L. Taylor, kterou čeští čtenáři znají už díky předešlé skvělé knize Lež. Nehoda drží laťku, poměrně vysoko nasazenou první thrillerem. Autorka umně střídá minulost s přítomností, a velmi pozvolna rozkrývá celý příběh tak, aby si jej čtenář mohl poskládat a přitom byl stále v napětí, jak vše dopadne. V jeden okamžik se děj spojí a hrozby z minulosti se velmi reálně a děsivě zhmotní v současném životě hlavní hrdinky Sue.

Psychothriller nemá ambice stát se velkým literárním dílem. Jeho úkolem je zaujmout, vyděsit, pobavit a donutit čtenáře hltavě otáčet stránku za stránkou, aby už zjistili, kdo dohnal Charlottu do spárů smrti. Všechny tyto podmínky výtečného thrilleru rozhodně splňuje Nehoda beze zbytku. Autorka navíc přivádí na scénu příjemnou a velmi uvěřitelnou hrdinku, které budete s chutí fandit, aby zachránila svou dceru a potažmo i sama sebe.

Nehoda je čtením pro milovníky dobrých příběhů, neutuchajícího napětí, ale i žen, které se nehodlají jen tak snadno vzdát.

Nejnovější příspěvky na webu:
[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′

srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]