Helena Herynková,  Knihy,  Kultura

Romance plné něhy a sněhu

Spread the love
Share

Všechno perfektně naplánované, Vánoce za dveřmi a všichni se těší. Jenže, příroda si nic neplánuje, takže se na městečko Gracetown snese nejhorší bouře za posledních padesát let a sněží a sněží.

IMG_20151212_131257

Sněží, sněží… je knížka z pera tří světoznámých autorů. Maureen Johnsonnová, Lauren Myracleová a John Green spojili své síly a stvořili tři vzájemně propojené povídky, plné lásky, nečekaných situací, a především sněhu.

Hromady a hromady sněhu zasypaly městečko Gracetown, kam autoři zavádějí čtenáře. Každý z nich si zvolil jiný příběh, jinou zápletku, jedno mají však společné. Jejich povídky se všechny odehrávají v čase vánočním. Cizinci, kteří se seznámí ve vlaku a sněhová bouře je donutí strávit Vánoce společně. Celá tlupa roztleskávaček v zájezdním bistru a k tomu roztomilé miniprasátko. A především láska.

Láska si nevybírá čas ani místo, prostě člověka přepadne a zasype jako sněhová peřina. Tři příjemné romance v knize Sněží, sněží… potěší všechny milovníky dobrých konců, romantiky a vánočních zázraků. Všichni přece víme, že o Vánocích je možné všechno…

Sněží a sněží a vlak právě zastavuje, protože nemůže kvůli bouřce pokračovat v cestě. Jubilee vystupuje, aby se najedla a utekla před bandou přihlouplých puberťaček. Jenže ještě netuší, že za chvíli potká svou velkou lásku a vánoční sen.

SNĚŽÍ, SNĚŽÍ…
Vydalo nakladatelství Euromedia Group – Yoli, v roce 2015
www.bux.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy