Share

Ovečka Shaun, známá z animovaného, či chcete-li plastelínového, seriálu, se prvně objevila v jednom z příběhů vynálezce Wallace a jeho věrného psa Gromita. Svůj vlastní seriál dostala až mnohem později, ale slávou své původní partnery dávno přerostla. Nyní s ní díky vydavatelství Presco Group můžete strávit opravdu veselé Vánoce.

IMG_20151212_131520

Presco Group připravilo všem milovníkům veselé a vtipné ovečky Shaun kolekci pro příští rok. Mimo poznámkového kalendáře si mohou zapisovat úkoly i do diáře, z něhož vykoukne legendární ovce.

Dospělí i děti si spojí učení se zábavou při hraní pexesa s výukou angličtiny. Shaun skotačí na pexesu se slovíčky z farmy a také z prázdnin.

a-2746_tit

Nejnovějším přírůstkem do ovčí kolekce je knížka, kterou si užijí velcí i malí čtenáři. Příběh je úplně jednoduchý. Ovečka Shaun se rozhodla, že založí cestovní kancelář a vyveze všechny své kamarády z farmy na dovolenou.

IMG_20151212_131547

Každá dvojstrana nabízí výjevy z výletů cestovní kanceláře OV-CESTOVKA. Čtenáři pak mají za úkol najít na každém obrázku Shaun, schovanou v záplavě jiných ovcí, ovčáckého psa a prasat, která si taky vyrazila. Jestlipak najdete všechny?

IMG_20151212_131534

Ovečka Shaun vyjela na dovolenou, hopsá na pexesových kartičkách a vyjukne na vás ze stránek diáře. Díky celé této kolekci mohou být i vaše letošní Vánoce béééječné, totiž báječné, a užijete si celou kupu legrace.

www.presco.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Festival Animánie při slavnostním zakončení rozdal Animáničky

Festival Animánie při slavnostním zakončení rozdal Animáničky

17. Listopad 2019

14. ročník Mezinárodního festivalu animovaných filmů Animánie dnes končí, mezinárodní porota rozdala 10 festivalových cen Animániček a 10 čestných uznání. Porotci Lucie Sunková (CZ), Luděk Horký (CZ) a Hrvoje Selec (HR) vybírali z rekordního počtu 203 krátkých animovaných filmů, které do soutěže přihlásili děti a mladí tvůrci do 26 let z celého světa. Svoji cenu udělovali diváci i studentská porota. Animánie začala ve čtvrtek 14. 11. a čtyři festivalové dny byly doslova nabité projekcemi, workshopy, setkáními s tvůrci či debatami. V prostorách plzeňského centra Moving station se za čtyři dny vystřídalo více než 1200 návštěvníků festivalu. Animánie je největší mezinárodní soutěžní přehlídkou mladých animátorů v České republice. „Moc nás těší, že počet soutěžních filmů rok od roku

Po Hrdinech přicházejí Učenci!

Po Hrdinech přicházejí Učenci!

17. Listopad 2019

S pokračováním úspěšného humoristického románu přichází Petr Luňák Nakladatelství Dokořán vydává Učence, volné pokračování humoristického románu Hrdinové od Petra Luňáka a Marka Pečenky. Knihu napsal nyní pouze Petr Luňák. Jak sám s nadsázkou říká: „Po krásném dobrodružství s Markem Pečenkou nad románem Hrdinové jsem se vydal na spisovatelskou stezku sám a po večerech i nocích sepsal volné pokračování pod názvem Učenci.“ Hlavní hrdina Richard Míča je nyní již mladý nadějný pedagog a vědec, který tráví svůj jednotvárný život psaním článků o kontrafaktuální historii a úloze náhody v dějinách, až se jednoho dne objeví trochu výstřední profesor jedné z amerických univerzit… Učenci mají typické rysy univerzitního románu a v mnohém připomínají