Helena Herynková,  Hobby,  Knihy,  Kultura

Bavte se s ovečkou Shaun

Spread the love
Share

Ovečka Shaun, známá z animovaného, či chcete-li plastelínového, seriálu, se prvně objevila v jednom z příběhů vynálezce Wallace a jeho věrného psa Gromita. Svůj vlastní seriál dostala až mnohem později, ale slávou své původní partnery dávno přerostla. Nyní s ní díky vydavatelství Presco Group můžete strávit opravdu veselé Vánoce.

IMG_20151212_131520

Presco Group připravilo všem milovníkům veselé a vtipné ovečky Shaun kolekci pro příští rok. Mimo poznámkového kalendáře si mohou zapisovat úkoly i do diáře, z něhož vykoukne legendární ovce.

Dospělí i děti si spojí učení se zábavou při hraní pexesa s výukou angličtiny. Shaun skotačí na pexesu se slovíčky z farmy a také z prázdnin.

a-2746_tit

Nejnovějším přírůstkem do ovčí kolekce je knížka, kterou si užijí velcí i malí čtenáři. Příběh je úplně jednoduchý. Ovečka Shaun se rozhodla, že založí cestovní kancelář a vyveze všechny své kamarády z farmy na dovolenou.

IMG_20151212_131547

Každá dvojstrana nabízí výjevy z výletů cestovní kanceláře OV-CESTOVKA. Čtenáři pak mají za úkol najít na každém obrázku Shaun, schovanou v záplavě jiných ovcí, ovčáckého psa a prasat, která si taky vyrazila. Jestlipak najdete všechny?

IMG_20151212_131534

Ovečka Shaun vyjela na dovolenou, hopsá na pexesových kartičkách a vyjukne na vás ze stránek diáře. Díky celé této kolekci mohou být i vaše letošní Vánoce béééječné, totiž báječné, a užijete si celou kupu legrace.

www.presco.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy