Share

Každé dva měsíce máte šanci prohlédnout si ve foyeru divadla Komedie jinou zajímavou výstavu. Střídají se tu umělci i díla, proměňují se techniky a styly. Nyní, po celý březen a duben, se můžete kochat krásnými fotografiemi v rámci výstavy s názvem Urban Infinity.¨

Milan Soukup i Vladimír Hubička, jejichž fotografie jsou ve foyeru k vidění, se zaměřili na městské prvky. Můžete tedy obdivovat krásu architektury, hádat se s partnerem, co to vlastně fotografie zobrazuje, či jen tiše žasnout nad fotografickým uměním obou pánů.

Milan Soukup se zaměřuje na abstraktní fotografie architektury a městské zástavby. Vladimír Hubička rád zachycuje město pomocí vlastnoručně sestrojených, experimentálních aparátů.

Zajímavostí také je, že jak Milan Soukup, tak Vladimír Hubička pracují v divadle Komedie jako divadelní technici. Možná se vám tedy povede oba fotografy při návštěvě rovněž přímo potkat.

URBAN INFINITY, výstava fotografií
autoři: Milan Soukup, Vladimír Hubička
vernisáž proběhla 4. března 2014
výstava trvá do konce dubna 2014
www.divadlokomedie.eu

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]