Share

Utopená mladá žena, nalezena naprosto suchá na luxusní jachtě. Její sestra a společník zmizeli beze stopy. Uprostřed prázdné místnosti luxusního bytu visí z lustrháku vysoce postavený muž. Dvě zdánlivě nesouvisející vraždy odstartují příběh švédské detektivky Paganiniho smlouva. Novinka z pera autorské dvojice píšící pod jménem Lars Kepler nyní vychází v podobě audioknihy.

Paganiniho_smlouva_3D_OneHotBook

Vyšetřování obou záhadných úmrtí se ujímá ostřílený kriminální komisař Joona Linna. Velmi záhy zjišťuje, že oba mrtví jsou součástí obrovského a velmi rozvětveného zločinu. Joona Linna se zaplétá do osidel obchodu se zbraněmi a střelivem, do smrtícího obchodu posvěceného státem.

Paganiniho smlouva je skvostný thriller plný hrůzných zločinů a nočních můr. Budete přimrazeni koncentrací zla, které eskaluje ke zdrcujícímu závěru. Mnohovrstevný příběh, zalidněný řadou skvěle vykreslených postav, vás donutí bez dechu očekávat další děj.

Audiopodobou, která vyšla v nakladatelství OneHotBook, získala Paganiniho smlouva ještě další rozměr. Interpret audioknihy Pavel Rimský je dokonalým Joonou Linnou a velmi umně se zabydlel i v dalších postavách. Paganiniho smlouva se tak díky Pavlu Rimskému stala audioknihou, kterou nedokážete odložit. Budete jen toužit po rozuzlení zamotaného vyšetřování. A vězte, že do rozvázání posledního uzlíku nebudete tušit, jak příběh dopadne.

Pavel Rimský

Pavel Rimský

Jak je u OneHotBook zvykem, audiokniha je doplněna přiléhavou hudbou. Pro detektivku Larse Keplera vybrali krásnou směs vážné hudby, většinou z dílny samotného génia rychlých houslí.

Hrůzných zločinů přibývá a Joonu Linnu stíhají děsivé noční můry plné zrůdných vrahů. Zatajte dech a vydejte se s ním po stopách zákeřných obchodníků se zbraněmi.

PAGANINIHO SMLOUVA, Lars Kepler
vydalo nakladatelství OneHotBook, v roce 2015
www.onehotbook.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Jsou to jen děti. Ale mohou být i vrahy. Strašlivé lidské osudy.

Jsou to jen děti. Ale mohou být i vrahy. Strašlivé lidské osudy.

3. Prosinec 2019

Je to tak zvláštní pocit. Vždyť jsou to přece jen děti! Díváte se na ně, do jejich na první pohled "nevinných" tváří. Každý den jich spoustu potkáváte. Mohly by vůbec někomu tak strašně ublížit? Dokázaly by rozhodnout o životě a smrti? Nebo se i předem připravit na vraždu? Ano, mrazilo mě, jak už bylo napsáno v jiném příspěvku. Tuto publikaci ani snad není možné číst v poklidu. Stephan Harbort k danému tématu přistoupil zodpovědně. Žádné senzace, prostě holá fakta a stejně vám bere dech. S určitými předpoklady už knížku otvíráte a stejně stránku po stránce jste ostře konfrontováni s realitou. Pak mám

O chlup zdravější Vánoce

O chlup zdravější Vánoce

3. Prosinec 2019

Vánoce jsou čas hodování a setkávání se s blízkými i přáteli. Nechte se inspirovat a obměňte letos svůj tác s cukrovím. Připravte rodině i návštěvám originální, a především zdravější cukroví. Můžete své hosty nechat hádat, z čeho jsou lahodné kuličky i zdánlivé linecké cukroví připraveno. Uvidíte, že budou překvapeni. Celozrnné linecké bez cukru Linecké, je typický druh cukroví, který se v Čechách těší obrovské oblibě. A to až v takové míře, že nechybí na stole téměř žádné domácnosti. Vyzkoušejte letos zdravější variantu. Cukr nahraďte mrkví a klasickou mouku tou celozrnnou. V rámci úspory času použijte již nastrouhanou mrkev z řady Bonduelle Vapeur. Uvidíte, že se po těchto lineckých mrkváncích jen zapráší. Linecké mrkvánky Ingredience: 250 g