Spread the love

Pohádku Já, padouch máte určitě doma mezi DVD. Dětem se líbí, proč by ne i dospělým – nabízí prostě jiný úhel pohledu na absolutního zloducha. Největší zlosyn světa, který hodlá drze ukrást Měsíc a vlastní ty nejkrutější zbraně a vynálezy, nakonec podlehne zbrani daleko mocnější: a to jsou děti.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

 

Nyní se chystá pokračování. Já, Padouch 2 – v originále Despicable Me 2 – se dostane do kin až v červenci 2013. Plánovaně do českých sálů 4. 7. 2013. V původním znění hvězdy jako Steve Carell se vrátí spolu s Al Pacinem a Kristen Wiiq ke druhému pokračování krutého „náhradního taťky“ Gru, aby nám připravili další bláznivou zábavu.

Zatím byl uvolněn oficiální trailer. O čem že však snímek bude, se zatím úzkostlivě tají. Ačkoliv doposud nikdo nic moc neví, už o filmu vyšlo po světě mnoho desítek článků. A stejně je na tom i trailer – prakticky neuvidíte žádnou pořádnou ochutnávku k filmu a přesto tu je. Proč? Jedině proto, abyste na Padoucha nezapomněli. Protože než se nadějete, bude i ve vaší domácnosti. V podobě suvenýru či DVD. Vyčkejte dalších aktualit.

Film režíruje Pierre Coffin a Chris Renaud. Scénář napsal Ken Daurio a Cinco Paul.