Nejnovější trailery

Muži v černém III. – první oficiální trailer

Spread the love
Share

Nic ve zlém. Připadá mi, že Mužů v černém bylo až dost. A když mne v minulém týdnu na ulici zastavili dva zanícení Mormoni v černém, tak jsem se skoro zhrozila, že se jedná o podvědomou propagaci dalšího dílu. Ze Spojených států přijeli, takže co.

Když do českých kin vstoupil první díl, probíhala masová marketingová akce. Lístky zadarmo v rámci rozhlasových soutěží, v metru na vás všude číhali muži v černém a navzdory potemnělému osvětlení měli na sobě černé brýle. Právník z firmy, kde jsem pracovala, jinak „šedý“ mužíček, se jednoho dne zastavil u mého stolu a řekl: to musíte vidět, je to excelentní. Řekla jsem si – vzdělaný muž, ví, co říká. Pak jsem jen u plátna krčila čelo a ptala se sama sebe: byl to snad potutelný žertík z jeho strany?

Neříkám, že Muži v černém jsou nejhorší. Leckterý jiný film je může snadno svou blbostí trumfnout. Z našeho domácího soudku mohu vystřelit hned od boku Trhala fialky dynamitem, vrchol veškeré blbosti.

Muži v černém jsou prostě jiní. Ano, v rámci léčby depresí jedno shlédnutí není škodné. Utrácet za to však další vstupenku do kina nehodlám.

A přišel druhý díl. A je tu třetí.

Byl zájem natočit další pokračování jen proto, že Will Smith navzdory běhu času vypadá i na svých 43 let „secsakramentsky“ dobře? Stačí tohle na filmovou komedii, aby na sebe vydělala?

Netuším, v čem to kouzlo a magie, ale Muži vydělávají. První díl, to byla podle mého hlavně zásluha marketingového tahu. Nic v té době nemělo takovou propagaci jako Muži v černém.

Druhý díl možná lidi nalákal: co proboha jde v tomto žánru ještě více zmotat. A třetí? Ten o diváky určitě nebude mít nouzi. Je ve 3D. Jako většina nových snímků. A upřímně – jestliže na vás zpoza plátna vyskočí podivně deformovaný a uslintaný mimozemšťan, nebude o nudu v hledišti nouze.

Američané se dočkají obrýlených vážných agentů v komických situacích 25. května 2012. Výkonným producentem je Steven Spielberg, režie Barry Sonnenfeld. V hlavních rolích samozřejmě Will Smith, Tommy Lee Jones, dále Jemaine Clement, Josh Brolin, Emma Thompson a další. Natáčení trojky začalo už v listopadu před rokem.

Už na „apríla“ 2009 bylo oficiálně oznámeno, že se plánuje natočení třetího dílu. A pro sepsání scénáře byl najat Etan Cohen.


Will Smith však váhal, jestli vůbec ještě pokračovat. Váhání trvalo do května 2010, kdy Barry Sonnenfeld oficiálně potvrdil návrat hlavních postav.

Nyní je k dispozici první trailer, který byl odhalen toto pondělí. Will Smith jakožto agent J často cestuje. A cestování bude i v čase.

 

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy