Spread the love

Sinead O’Connor odletěla  do Las Vegas kvůli krásným kratochvílím. Vdávala se! A že je to už ostřílená nevěsta! Sinead, která před několika týdny poplakávala na twitteru, že by si ráda dala anální sex, se bude nyní vdávat už po čtvrté.

Na svých webovkách uvedla, že se hodlá provdat za svého „milovaného přítele Barryho Herridge“. A to právě ve svých 45. narozenin.

Je nadšená a říká, že se cítí jako „velmi šťastná holka“.

Sinead se nebojí excesů a zvratů ve svém životě. I proto ji lidé milují (nebo též proklínají).

Hledala lásku či jen sex i přes sociální sítě. Vylévala si tam srdíčko a čím více psala o svých nejintimnějších pocitech, tím více měla fanoušků.

Minulý měsíc prý ještě prohlásila, že „svatbu nevylučuje“, ale rozhodně prý už nebude mít další dítě. V nemocnici v Beaumont Hospital podstoupila před několika týdny podvázání vejcovodů.

 

S třetím manželem Stevem Cooneyem se rozešla v březnu po osmiměsíčním vztahu. Přesto o všech svých manželích mluví jako o „velmi milých lidech“.

A svého posledního partnera hledala doslova zoufale. Dokonce se objevila v září také na seznamce na festivalu Matchmaking Lisdoonvarna. Ale nelitovala toho. Prý si konečně v posledních týdnech užila spoustu zábavy. A o tomto víkendu se rozhodně také nenudila.

A novinkou je i jej vytetovaný Ježíš na jejím buřičském hrudníku. 🙂

Protože si nedávno musela vyslechnout připomínky k její váze, snažila se zhubnout. Brala na to i léky, ale musela je vysadit. Přestala dokonce menstruovat.

Nyní připravuje nové album a těší se, že by se příští rok mohla objevit na udílení Oskara po boku Glenn Close.