horoskop

Týden od 12. února bude velmi vyjasňující, uvidíte konečně VŠECHNO

Spread the love
Share

únor Valentýn

Nemohu říci, zdali jsou to dobré energie pro valentýnský týden, ale prostě to tak asi bude…

Týden, ve kterém může na jeho konci být všechno jinak, než jste si mysleli na jeho začátku. Je to zvláštní čas, ve kterém hrají roli především dva hlavní proudy.

Na povrch se budou tlačit věci, které byly dlouho skryté, které se konečně uvolní, vyjasní… které prostě zpětným pohledem nemohly být vyjasněny dřív! To právě v tomto týdnu velmi dobře pochopíte.

Druhou zásadní energií je potom rozhodnost akceschopnost. Podle toho, jak se bude čas vyvíjet tento týden, bude se zvyšovat vaše energie a akčnost k tomu se podle toho zachovat.rozhodni se

Pro někoho to může být vyloženě překročení vlastního stínu.

Ale předem upozorňuji, že to bude provázeno velkým nepříjemným oparem strachu a kroků do možná úplně neznámých míst. Takže je otázkou, jestli se pro to rozhodnete, nebo jestli zůstanete ve svém doupěti a budete si ty nové informace tohoto týdne zpracovávat v tichosti a bojácně jen sami v sobě. Oboje je možná dobře, protože i nabírání odvahy a zpracování toho, co zpracovat musíte je mnohem lepší, než se bezhlavě vrhnout do impulsivního a špatného řešení jen pod vlivem momentálních emocí.

Tento týden bude jako otevřená kniha účetnictví a průhledné účty.

Budete překvapeni tím, co vidíte. Někdo příjemně, někdo nepříjemně, stát se může oboje, v každém případě to bude soupis něčeho, co vám umožní se pohnout kupředu a něco definitivně vyřešit, nebo se k tomuto rozhodnutí alespoň přiblížit.

Lépe uvidíte, čeho se bojíte – strachy dostanou konkrétní podoby a patrně přijdete na to, že se jich nemusíte bát, že nejsou skutečné. Nebo, pokud jsou reálné, že proti nim máte šanci!

Skvělé období pro zpracování starých bolestí a ran… mimořádně léčivý týden, když se obrátíte tento týden sami do sebe a budete na nich pečlivě pracovat, tak máte velkou šanci si z nich odnést uvolnění a zároveň zkušenost, kterou si ponesete nezapomenutou do budoucna.

sněženky v zimě

Je to týden, ve kterém nespoléhejte příliš na city, ale spíše na rozum, na pohyb, na to, co se doopravdy kolem vás děje – bude se toho dít opravdu hodně. Jako kdyby se uvolnil ledovec, kus minulosti a rozpadl se na průhledné kusy.

Velekněžka – Eso mečů – Osmička mečů – Královna mečů

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Týden od 12. února bude velmi vyjasňující, uvidíte konečně VŠECHNO
Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy