Praha, jak ji neznáte
Knihy,  MB,  Tipy na výlet

Magická Praha, průvodce po nejtajemnějších zákoutích

Spread the love
Share

mp

magicka-praha-metaforaV naší zemi je mnoho krásných měst a míst, nejvíce pozornosti ale stále vyvolává Praha. Poznat ji můžete všelijak – počínaje nejspíš školními výlety, s rodinou a přáteli, brzy vás jistě přilákají vánoční trhy, jezdíte tam za koncerty, do Národního divadla a co takhle navštívit MAGICKOU PRAHU? Nakladatelství Metafora nabízí stejnojmennou úzkou publikaci s nejtajemnějšími zákoutími stověžaté matičky.

Z každé dlažební kostky, z každého starobylého průčelí její historické části se na vás dívají oči magistra Kellyho, Johna Dee, rabiho Löwa a dalších.

Není divu, že má přezdívku Město magie. Vždyť ta je tu všude,“ uvádí Michaela Kudláčková.

Ke knize budete potřebovat telefon se systémem Android a aplikace z play.google.com, jako například program Barcode Scanner a Google Maps.

Publikace vás provedete místy s tajemstvím: poznáte například ducha starého kováře, který se v noci potuluje v podobě kostlivce, nesoucího si svou lebku v rukou, chlupatého ducha, rdousícího jen lehké děvy, můžete požádat rabiho Löwa o splnění přání, stejně tak jako to dělá mnoho dalších turistů, setkat se s bezhlavým rytířem a dalšími tajemnými bytostmi z našeho hlavního města.

Cestovat a poznávat se dá všelijak. Proč si svůj výlet nezpestřit něčím netradičním. Navíc s knihou hned získáváte 20% slevu na vstup do Muzea strašidel

ukazka-z-magicke-prahy

Magická Praha, Průvodce, S nejmodernější technikou po nejtajemnějších zákoutích staré Prahy. Michaela Kudláčková. Metafora 2014.

MB

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Magická Praha, průvodce po nejtajemnějších zákoutích

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy