Spread the love

leceni_s_vilami-ikona

Kniha stejného názvu je obecně známá. V tomto vydání je vše obohaceno ještě o karty, o nichž Doreen Virtue říká, že mohou uvést lidi v úžas. Jsou překrásně ilustrované a jejich téma je jemné jako dech. Jste-li v příjemném rozpoložení, potom jsou tyto vílí karty tím pravým. Nemůžete s nimi udělat chybu: pravděpodobnost pozitivních výsledků je prý vysoká.

Doreen Virtue, Léčení s vílami, nakladatelství Synergie, 2016.

Hlubší interpretace přichází se zkušenostmi

V čem má Doreen Virtue opravdu nekompromisní pravdivé slovo je fakt, že hlubších a přesnějších výsledků dosáhnete, když s těmito kartami budete vykládat delší dobu, sžijete se s nimi a naučíte se je interpretovat podle sebe. Jakmile do nich proniknete, ony před vámi rozloží vaše tajemství, svůj vlastní jazyk, kterým se budete spolu dorozumívat. Vlastně to tak dělají všechny karty, ale u těch andělských, vílích a věnovaným jiným mystickým bytostem je tento fakt snad ještě výraznější. Jsou to z mého úhlu pohledu totiž pouze karty „náznakové“, a obyčejně si k nim ráda beru ještě tarot, abych měla pocit něčeho přesnějšího a hmatatelného.

Nevzdávejte tedy tyto karty hned, dejte jim čas, abyste se spolu později sžili. Čím déle budou vaše, tím lépe si budete vzájemně rozumět.

Rozdíl mezi anděly a vílami?

Autorka doporučuje kombinovat své karty s jejími Andělskými kartami a vysvětluje také rozdíl mezi vílami a anděly…

„Když lidem pomáhají andělé, soustředí se na odlišné věci než víly. Hlavním zájmem andělů je pomáhat nám, abychom nezapomněli na božský cíl našeho života, a povzbuzovat nás, abychom toto důležité  poslání naplnili. Víly nám spíše pomáhají „odlehčit se“, abychom měli v životě víc radosti. Učí nás, jak zhmotňovat svá niterná přání, a starají se o to, abychom i my byli nápomocni ostatním bytostem obývajícím Zemi, včetně příslušníků živočišné říše.“

Podle ní jsou víly mikromanažery, andělé pak makromanažery našich životů. To je zcela jistě zajímavý úhel pohledu. A tím karty v našich rukou ožívají i jinak, citlivěji.

Jak vypadají výsledné výklady?

Zpočátku jsem byla v rozpacích. Snad proto, že jsem přece nebyla zas tak úplně důvěřivá, ale karty mne příjemně s každým dalším vytaženým listem překvapovaly. Navazovaly, vyprávěly… a informace, které jsem od nich dostala se nakonec ukázaly stejné jaké z tarotu. Vydržte, zaměřte se na odstranění negativních vzorců, na léčení, na přemýšlení o nových místech, možnostech, o laskavosti, kterou to přinese. Výsledek se dostaví.

Anotace: Víly vám jako mocní andělé přírody mohou zázračně pomoci s vaší sebedůvěrou, vztahy, zdravím a profesní dráhou. Tyto vykládací karty vám zprostředkují hluboce osobní vztah s úžasnou říší víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu a přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou. S pomocí přiložené příručky se naučíte vykládat vílí karty sobě i druhým. V této sadě nejsou žádné negativní obrazy ani karty, neboť vás Bůh i příroda velice milují.

Renata Petříčková

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]