Share

Pracujete na vedoucí pozici a máte pocit, že ne vždy tak úplně rozumíte svým podřízeným? Chcete být pravým lídrem a poznat svoji lidi? Nechte si poradit knihou Michaely Daňkové.

Obálka Prokouknte své lidi.indd

Prokoukněte své lidi, nabádá autorka rovnou v názvu své novinky. Kniha lektorky a koučky Michaely Daňkové, z nakladatelství Grada, vám poodhalí základní typy zaměstnanců, s nimiž se můžete v týmu setkat. Rozklíčuje také jejich pohnutky, pracovní postupy a konání, díky nimž budete moci přehodnotit a vylepšit svou strategii při jednání a týmové práci.

Záměrem útlé publikace je připravit lídry na nejčastější situace při plnění běžných pracovních úkolů, rozpoznávat styl a myšlení pracovníků, aby svůj tým vedli efektivně a soustředěně k vytyčeným cílům. Moderně a svěže zpracovaná příručka přináší celou řadu cenných rad. Uvádí příklady ze skutečného života, na nichž vysvětluje jednotlivé kroky, přehledně třídí poznatky a ponechává rovněž prostor pro vaše vlastní poznámky a zážitky.

Knížka Prokoukněte své lidi potěší všechny, kteří pracují s lidmi, komunikace je prakticky jedinou šancí, jak uspět, ale občas zatraceně tápají, zda svůj tým vedou správných směrem.

Nejnovější příspěvky na webu:

Festival Animánie při slavnostním zakončení rozdal Animáničky

Festival Animánie při slavnostním zakončení rozdal Animáničky

17. Listopad 2019

14. ročník Mezinárodního festivalu animovaných filmů Animánie dnes končí, mezinárodní porota rozdala 10 festivalových cen Animániček a 10 čestných uznání. Porotci Lucie Sunková (CZ), Luděk Horký (CZ) a Hrvoje Selec (HR) vybírali z rekordního počtu 203 krátkých animovaných filmů, které do soutěže přihlásili děti a mladí tvůrci do 26 let z celého světa. Svoji cenu udělovali diváci i studentská porota. Animánie začala ve čtvrtek 14. 11. a čtyři festivalové dny byly doslova nabité projekcemi, workshopy, setkáními s tvůrci či debatami. V prostorách plzeňského centra Moving station se za čtyři dny vystřídalo více než 1200 návštěvníků festivalu. Animánie je největší mezinárodní soutěžní přehlídkou mladých animátorů v České republice. „Moc nás těší, že počet soutěžních filmů rok od roku

Po Hrdinech přicházejí Učenci!

Po Hrdinech přicházejí Učenci!

17. Listopad 2019

S pokračováním úspěšného humoristického románu přichází Petr Luňák Nakladatelství Dokořán vydává Učence, volné pokračování humoristického románu Hrdinové od Petra Luňáka a Marka Pečenky. Knihu napsal nyní pouze Petr Luňák. Jak sám s nadsázkou říká: „Po krásném dobrodružství s Markem Pečenkou nad románem Hrdinové jsem se vydal na spisovatelskou stezku sám a po večerech i nocích sepsal volné pokračování pod názvem Učenci.“ Hlavní hrdina Richard Míča je nyní již mladý nadějný pedagog a vědec, který tráví svůj jednotvárný život psaním článků o kontrafaktuální historii a úloze náhody v dějinách, až se jednoho dne objeví trochu výstřední profesor jedné z amerických univerzit… Učenci mají typické rysy univerzitního románu a v mnohém připomínají