Glosy,  Kultura,  Tiskové zprávy

Nechte se stáhnout Národním divadlem Brno

Spread the love
Share

Letošní divadelní sezóna se sice pomalu blíží ke svému závěru a všichni divadelníci si užijí zasloužených prázdnin, ale již nyní si můžete pořídit předplatné na příští rok, aby vám v nové sezóně neunikla žádná krásná a zábavná inscenace. Předplatné nabízí již nyní například Národní divadlo Brno.

Předplatné NdB 2015-2016

Národní divadlo Brno nabízí v předplatném na divadelní sezonu 2015/2016 přes 80 inscenací žánru činoherního, operního a baletního. Stálí i noví divadelní příznivci si mohou vybrat z 27 abonentních řad Národního divadla Brno. Nabídka je opravdu pestrá a uspokojí všechny, kteří si chtějí vychutnat několik večerů v roce podle své představy.

K výhodám předplatného patří stálé místo v hledišti, až pětapadesátiprocentní slevy na vstupném, padesátiprocentní sleva na všechny divadelní programy a nezanedbatelná úspora času při nákupu vstupenek.
A navíc VSTUPENKA NAVÍC ZA HUBIČKU na vybrané představení.

Král Oidipus
Král Oidipus

Předplatné NDB na sezonu 2015/2016 nabízí jak stávající, ale i nová abonmá, která směřují zejména ke studentům, pedagogům, či rodinám s malými dětmi, například Opera a balet pro studenty, S dětmi o víkendu do divadla, Předplatné pro pedagogy.

Rádi chodíte do brněnského divadla a chcete mít jisté místo a předem vědět, kdy za kulturou jdete? Pak je předplatné tou pravou volbou pro vás… Nechte se navnadit i VIDEOUPOUTÁVKOU.

Více informací na www.ndbrno.cz.

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy