Share

Grant Cardone dokáže poutavým a zábavným stylem řeči získat a motivovat své posluchače. Učí je, jak prodat sebe, své produkty a služby. Nutí je, aby z úspěchu udělali svůj úkol, odpovědnost a povinnost. Grant Cardone je respektovaný a uznávaný podnikatel, autor a řečník, který se historicky poprvé představí českému publiku. Už 1. dubna můžete pokusit ochutnávku z jeho legendárních přednášek, a to zdarma na veřejném webináři.

Grant Cardone

Grant Cardone je americký podnikatel, jeden z nejprodávanějších autorů New York Times, řečník a motivátor, který prostřednictvím vlastních knih a seminářů poskytuje lidem praktické nástroje pro budování vlastní ekonomické nezávislosti na cestě k opravdové svobodě. Jeho přímočaré názory na leadership, ekonomiku či drobné podnikání lákají nejen posluchače, ale staly se cenným zdrojem informací pro média. Pravidelně se objevuje na Fox News, Fox Business, CNBC a MSNBC a publikuje příspěvky na Entrepreneur.com a Huffington Post.

Cardone vytváří prodejní a vzdělávací programy na míru pro společnosti ze seznamu Fortune 500, malé a střední podniky, podnikavé osobnosti i podnikatele. Je autorem čtyř publikací o prodeji a obchodu, včetně knihy Pravidlo 10x, jež se stala bestsellerem po celém světě.

Nechcete se spokojit s průměrností? Myslete, jednejte a chtějte od všeho 10x více než konkurence. Otevřete se tomu, co chcete, a uvědomte si, že úspěch je důležitý a je vaším závazkem či dokonce povinností. Ve středu 1. dubna máte možnost seznámit se s názory Granta Cardona na webináři „Grow your sales. Grow your business“, který lze zhlédnout zdarma ve středu 1. dubna od 17:30. Je nutné se předem registrovat na stránkách.

 

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]