Glosy,  Knihy,  Kultura,  lifestyle,  Tiskové zprávy

Přichází The Rolling Stones!

Spread the love
Share

Právě spatřily světlo světa ultimativní, autorizované dějiny největší rock’n’rollové kapely na světě. Více než 50ti letá kariéra, která nemá ve světě obdoby, nezapomenutelné kytarové riffy a poutavé texty, to vše se nesmazatelně vrylo do naší paměti. Svým bluesovým rockem nebo rockovým blues, chcete-li, životem na pódiu i mimo něj, definovali Stouni hudbu let šedesátých a sedmdesátých a vydláždili ostatním kapelám cestu k rocku, jak jej známe dnes. A pokud existuje nějaký standard pro to, jak by měla rocková kapela vypadat a chovat se, jsou jím opět Rolling Stones.

Kniha, která zachycuje na více než 500 stranách pozoruhodnou historii kapely ve fotografiích a ilustracích, z nichž některé spatří světlo světa vůbec poprvé, vychází ve dvou edicích – XL a SUMO. Edice vznikly v úzké spolupráci s kapelou. Všichni členové, tedy Mick, Keith, Charlie a Ronnie navíc přidali i několik fotografií z osobních archivů, díky čemuž se tato kniha stává jakousi oficiální foto-biografií.

Limitovaná edice SUMO s podpisy členů skupiny

Edice XL i SUMO obsahují více než 500 stran fotografií od nejlepších světových fotografů, např. Davida Baileyho, Petera Bearda, Cecila Beatona, Boba Bonise, Antona Corbijna, Annie Leibovitz, Gereda Mankowitze, Helmuta Newtona, Benta Reje a Normana Parkinsona, předmluvu od Billa Clintona, tři nové eseje od oceňovaných autorů Davida Daltona, Waldemara Januszczaka a Luca Santeho, dodatek- Rolling Stones v médiích, časovou osu, diskografii a biografii fotografů.

Mick Jagger podepisuje knihu

Edice SUMO navíc vychází jako limitovaná sběratelská edice, celosvětově se prodá pouze 1150 kopií. Každá z nich je vlastnoručně podepsána Mickem Jaggerem, Keithem Richardsem, Charlie Wattsem a Ronnie Woodem.

 

THE ROLLING STONES, Reuel Golden
www.slovart.cz

 

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy