Glosy,  Knihy,  Kultura

Setkejte se s autorem Motýlí kůže!

Spread the love
Share

Sergej Kuzněcov píše o mladé generaci Rusů, která se vyrovnává s novou životní realitou v Moskvě, jednom z největších moderních světových měst, v němž ale stále přežívá i minulost hlavního města ruského impéria. Svět těchto Moskvanů je zaměřený hlavně na konzum a tělesné požitky, které mají vyplnit intelektuální prázdnotu.

Nechte se pozvat na setkání se spisovatelem, průkopníkem ruského internetu a matadorem internetové žurnalistiky, ředitelem mezinárodního projektu podpory židovské kultury Buknik, kritikem putinského režimu a ředitelem mezinárodní mediální agentury, panem SERGEJEM KUZNĚCOVEM. Debatu, spojenou s prezentací jeho kultovní knihy MOTÝLÍ KŮŽE, bude moderovat Ondřej Soukup (Hospodářské noviny).

Motýlí kůže – psychothriller o lásce a bolesti ze současné Moskvy

V Moskvě řádí masový sadistický vrah žen a Xenie, cílevědomá ambiciózní novinářka pracující v on-line deníku, vytvoří portál věnovaný nejen jemu a jeho obětem, ale všem masovým vrahům v dějinách.

Pomáhá jí věčný loser Alexej, novinář, sukničkář a zamilovaný podřízený, Marina, mladičká matka-samoživitelka a nymfomanka, a Ola, pečlivě udržovaná a výkonná podnikatelka.

Xenie je tématem fascinována nejen profesionálně, ale i ryze osobně – vedle snění o zářné žurnalistické kariéře se v soukromém životě oddává masochistickému sexu. Internetový portál, který Xenie vymyslela, má obrovský ohlas, ale jaký bude mít vliv na život jednotlivých postav? Xenie na síti navazuje virtuální vztah s osobou, která si říká Alien…
 

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy