Spread the love

Pravidelná pohádková představení přináší Zlaté jablko letos ve zcela nové podobě. Ve spolupráci s Golden Apple Cinema připravilo atraktivní celoroční program, který mohou děti a jejich rodiče sledovat v jednom ze sálů zlínského multikina. Poprvé budou mít možnost bavit se u Kouzelnické dětské show už 26. ledna. Představení probíhá opět každou poslední neděli v měsíci, vždy od 14.00 hodin za zvýhodněné vstupné 40 Kč.

První letošní nedělní akce bude věnována kouzlení a magii. Se svou kouzelnickou show se dětem od 14.00 hodin představí kouzelník Michael Jirsch, který přesvědčí publikum, že některé věci vypadají na první pohled jinak, než jsou ve skutečnosti. Zdánlivý popleta, ale v závěru nikoho nenechá na pochybách, že prvotřídně ovládá kouzlení, šálení a mámení, a že prostě čarovat umí.

V rámci tohoto i dalších představení čekají na všechny na návštěvníky představení drobné dárky, různá překvapení a soutěže. „Program je připravený s cílem aktivně malé diváky zapojit do dění tak, aby i ti nejmenší mohli rozvíjet svoji iniciativu a na tom co se děje na pódiu se přímo podílet,“ uvádí marketingový manažer GAC Michal Gaja.

Nedělní pohádková představení se po čtyřletém fungování v Dětském koutku, dočkala zásadní změny. Od letošního ledna se na ně děti mohou těšit v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema s kapacitou přes 400 míst.

Během roku budou mít děti možnost shlédnout kromě zábavných programů s různým tématickým zaměřením také klasická divadelních představení s bohatou scénografií. Délka jednotlivých představení se pohybuje v rozmezí 45 – 90 min. a jsou určena pro předškolní děti v doprovodu rodičů a děti prvního stupně základních škol (vždy individuálně dle jednotlivých představení). Jednotné vstupné 40 Kč bude v prodeji v den konání v pokladně multikina.

TZ

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]