Kultura,  Tiskové zprávy

Záznam Galavečera smíchu o Velikonocích v České televizi. Podívejte se na fotografie.

Share

Ve Východočeském divadle Pardubice byly 4. března rozdány ceny XIII. ročníku GRAND Festivalu smíchu. Slavnostní Galavečer smíchu již podeváté snímala Česká televize.

Záznam Galavečera v režii Jana Brichcína můžete sledovat na programu ČT2 v pondělí 1. dubna od 10.45 hodin a v repríze pak v sobotu 6. dubna po půlnoci.

V komponovaném zábavném pořadu, který vtipně uváděli Petra Janečková a Aleš Cibulka, uvidíte nahrané ukázky oceněných komedií, krátkou scénkou z vítězné Figarovy svatby Klicperova divadla Hradec Králové vás pobaví nejlepší herec festivalu Jiří Zapletal a Pavlína Štorková, hity 60. let za doprovodu kapely Uši Music Band zazpívají Petra Janečková, Martina Sikorová a Petra Tenorová, rozesměje vás i skeč herce Národního divadla moravskoslezského z Ostravy Vladimíra Poláka a v neposlední řadě se těšte na Lubomíra Lipského.

Pokud chcete zavzpomínat na týden smíchu a legrace, zapněte si v pondělí dopoledne televizi a bavte se…

TZ VČD Pardubice, foto: Michal Klíma

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy