Share

Pijte mléko, je zdravé. Jako bychom slyšeli z úst našich maminek. Nelze to brát dogmaticky, už se objevila řada studií, které velebení mléka strhly z jeho piedestalu, ale o to tady teď nejde.

Britští studenti propadli mléčné mánii. Kdyby však jejich počínání uviděl chovatel krav či producent mléka, asi by z jejich reklamy nebyl dvakrát nadšený.

Britská mládež si našla nový módní trend. Polykání skořice, to už je out. Přiškrcování za účelem dosažení vyššího stavu – možná tak pro pouliční gangy dětí ze základních škol. Viset hlavou dolů jako Batman, stará pohádka. Teď se stačí postavit doprostřed ulice a polít se litry mléka. To je teprve „hlína“. Minimální zálivka je kolem dvou litrů bílého moku. Je nutné, abyste si zmáčeli veškeré ošacení, ráno přepečlivě upravený účes, make up, prostě je nutné zmáchat se, jak je to jen možné. A pozor – neodmyslitelnou součástí je nechat se při akci natočit.

Nová zábava přišla z New Castle. Obliba mléčného smočení kdekoliv vás napadne – na zastávce, na kruháku v obchoďáku, v hotelu, se rozšířila do dalších britských měst.

Zaschlé zkyslé mléko však nejspíš žádný parfém nepřetluče.