Kultura

Nový Charlie Sheen? Kudy chodí, tudy se omlouvá.

Spread the love
Share

S natáčením sitcomu Kurz sebeovládání se stále více  znovu obrací pozornost na Charlieho Sheena. Poslední dny dává rozhovor v jedné show za druhou. V interview s Mattem Lauerem vypadal sic „vyčerpaně“, s kruhy pod očima, uvolněnou kravatou a nedbalými vlasy. V komentářích na YouTube dokonce někdo poznamenal, že už mu neladí ani „pruhované“ ponožky k oblečení, ale je to jiný Charlie, je klidný, nevybuchuje a odpovídá mnohdy na citlivé otázky o jeho „divoké“ minulosti. Není divu – reportéři a moderátoři se do něho pouští s vervou: Nebude se opakovat historie v Kurzu sebeovládání jako u Dva a půl chlapa?

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

S vážnou tváří pro Matta Laurena přiznal, že ho mrzí jeho výpady v loňském roce, že si znovu pouštěl některé staré záběry a nebyl sám se sebou spokojený.

Na druhý den v show s Wendy, kde v osazenstvu bývá mnoho žen, přišel Charlie Sheen sic už bez kravaty s rozepnutou košilí na dva knoflíčky, ale „nedbalá elegance“ byla záměrem. Působil uvolněně a „švihácky“.

Diváci ho skvostně přivítali; skandovali a tleskali: „Charlie! Charlie!“ Sheen si symbolicky otřel „slzu“ pod očkem.

Wendy mu odvětila na tyto reakce, že „Lidé milují úspěšné příběhy.“

Spokojený Charlie řekl, že by si vzal nadšené diváky klidně domů, aby to mohl slyšet každý den. A omluvil se za svá extempore v uplynulém roce.

Podle THR se Sheen k nové show vyjádřil, že Kurz sebeovládání je „chytřejší“ než Dva a půl chlapa.

Omluvy na všechny strany, usměvavá tvář, abstinence alkoholu na večírcích, žádné flirtování. Všichni mají pocit, jako když se Charlie úplně změnil. Podle THR jeden ze svědků řekl: „Charlie strávil asi dvě hodiny chatováním s fanoušky a rozdáváním autogramů. Vypadal dobře a byl úžasně přátelský.”

Spoluherci z nového sitcomu se o něm vyjadřují také pochvalně. Ženy říkají, že je hezký, muži zase, že je legenda.

Skutečně se Charlie Sheen změnil? Není ironií, že točí sitcom o sebeovládání a sám se začne najednou ovládat?

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy