Kultura

Dvojčata (Arnold Schwarzenegger, Dany DeVito) budou mít pokračování po 25 letech.

Spread the love
Share

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Pamatujete si na úspěšnou americkou komedii z roku 1988 Dvojčata v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggerem a Danny DeVitem? Kritici snímek neměli rádi, jak už bývá zvykem, nemají mnoho pochopení pro komediální žánr. Diváci však Dvojčata zbožňovali.

A možná to bude pro vás další šokující zpráva – podobně jako snaha oživit dynastický seriál Dallas i zde a to téměř po čtvrt století vznikají nové plány s pokračování Dvojčat.

Podle dosud zjištěných informací však projekt děsí svým nápadem. Dokonalý Julius a genetický odpad Vincent totiž zjistí, že mají ještě jednoho bratra. A aby tvůrci šli z extrému do extrému, od rakouského geniálního kulturisty k italsko-americkému 152 cm vysokému muži s prořídlou kšticí si zvolí jako třetího černého bratra Eddie Murphy.


Očekávaný titul by měl znít „Trojčata“.

Ne, nejedná se o aprílový žertík. Zatím je vše v plenkách, hledá se režisér a původní Ivan Reitman bude působit v  novém projektu jako producent. Dosud není ani  hotový scénář.

Dvojčata byla úžasná, děsím se však, že po tolika letech, kdy hlavní protagonisté jsou již v  důchodovém věku, bude nalezení neznámého bratra působit křečovitým dojmem více než argentinské telenovely. Mimochodem, byl vůbec mezi mnoha vybranými otci, kteří v příběhu podstoupili tento zvláštní experiment, Afroameričan? Možná nakonec bude zapotřebí nalézt nejen nového bratra, ale i nového otce.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy