Kultura

Johny Depp jako Indián Tonto po boku “Osamělého” Rangera. Má film už všechny smolné dny za sebou?

Spread the love
Share

Režisér Gore Verbinski se pustil do tvorby akční komedie z Divokého západu The Lone Ranger (osamělý Ranger), ve kterém se blýskne Johny Depp, Armie Hamer, Ruth Wilson a další.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Historie nového snímku a vůbec historie Lone Ranger je značně obsáhlá. Spuštění posledního remaku vázlo na scénáři a později financích. I když si Columbia Pictures vyšetřila 70 milionový rozpočet, scénář z roku 2003 se jí nakonec nelíbil. V roce 2005 byl přepsán, ale stále se nic nedělo. O dva roky později koupila firma Weinstein filmová práva, ale dohoda nakonec krachla. Do akce se pustil Jerry Bruckheimer spolu s Walt Disney. Scénář získal znovu novou tvář a v září 2008 oznámil Disney, že film bude a Johny Depp si v něm zahraje Indiána jménem Tonto. Scénář byl po čase však znovu přepsán. Navíc se také čekalo na dokončení Pirátů z Karibiku 4, kteří měli prioritu před Osamělým Rangerem.

Scénář byl dokončen, Johny Depp najat, ale film stále neměl režiséra. Toho Disney získal až v září 2010: vybral si  Gorea Verbinskiho.

Osamělý Ranger však ještě neměl vyhráno. 12. srpna 2011 filmové studio Walt Disney oznámilo, že se musí posečkat s výrobou kvůli problémům s rozpočtem. Pak se na film krátce zcela pozapomnělo, neboť ve středu zájmu byli Kovbojové a Vetřelci.

V říjnu 2011 však už byl projekt (opět) zpátky a Disney vydal oficiální prohlášení, že Lone Ranger vstoupí do amerických kin 31. května 2013.

Lone Range je vymyšlený texaský maskovaný Ranger na bílém koni, kterého doprovází indiánský společník Tonto a bojují proti bezpráví na americkém Západě. Poprvé se objevil v roce 1933 v rozhlasovém pořadu. Ranger se stal hitem a dostal se do televizní show, knih a později také filmů.

Snad už bojovníka proti zlu veškerá smůla opustila a budeme se moci těšit na akční komedii ze starého slavného Západu.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy