Ochranka Johnyho Deppa údajně napadla zdravotně postiženou ženu. Na Deppa byla podána žaloba.

Duben 19, 2012 in Kultura

share save 171 16 Ochranka Johnyho Deppa údajně napadla zdravotně postiženou ženu. Na Deppa byla podána žaloba.

Johny Depp má nyní problémy a vůbec to nesouvisí s jeho filmařskou kariérou. Zdravotně postižená 52letá žena podala v pondělí 16. dubna u soudy v Los Angeles žalobu na Johny Deppa z důvodu, že jí během rockového koncertu napadla, zranila a ponížila jeho vlastní ochranka.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže. facebook icon 3 Ochranka Johnyho Deppa údajně napadla zdravotně postiženou ženu. Na Deppa byla podána žaloba.

Podle jejich slov, Johny Depp jen přihlížel a ničemu nezabránil.

Žena je lékařkou a klinickou asistentkou na lékařské fakultě na Univerzitě v Kalifornii. K násilí mělo dojít již 1. prosince 2011 v divadle Palladium Hollywood. Uvádí, že se opírala o dlouhou hůl, kterou potřebuje při chůzi, a spolu se svým manželem a přáteli měli VIP vstupenky na koncert Iggy and the Stooges. VIP vstupenky měli také Johny Depp a jeho doprovod. Žena podle žaloby na chvíli opustila své místo, ale když se chtěla vrátit, jeden z ochranky Johnyho Deppa jí v tom zabránil a nařídil ji, aby použila jiný vchod. Vyměnili si pár vět a po té ji ochranka „neochotně dovolila vstoupit“, neboť jim vysvětlila, že se svou holí nemá šanci nikde jinde projít. Později prý byl Depp a členové jeho ochranky k sobě příliš  blízko nakloněni a podle ženy mluvily o ní, což jí bylo dost nepříjemné, a usuzuje, že Johny Depp takto nařizoval své ochrance, co má činit.

Jeden z bodyguardů nato náhle chytil ženu ze zadu, pevně ji sevřel a bránil v pohybu. Druhý muž předstoupil před ní a oba společně ji prý odvlekli na horní balkón, kde ji odstrčili na zem a násilím ji rozevírali prsty, aby získali její iPhone.

Jakmile ho dostali, snažila se žena utéct co nejrychleji ke svému manželovi a přátelům a chtěla zavolat policii. Bohužel však její telefon zůstal u ochranky Johnyho Deppa.

Muži se brzy vrátili a nasadili ji pouta. Řekli, že oni jsou policisté, v tomto čase však mimo službu. Uvádí, že křičela, ale nikdo na to nedbal. Podle jejich slov ji tři muži táhli po podlaze divadla, opakovaně zvedali nahoru, zatím co bez hole a postrkována neustále klesala dolů, a tím ji způsobili zranění na zápěstích, rukou a těle a také psychické trauma, neboť při chůzi ji sklouzly kalhoty až pod zadek. Takto poníženou ji sledovali lidé v divadle až ke schodišti, kde ji muži sundali pouta a vyhodili ven z budovy. Ohlásila vše na policii a dodává, že díky tomuto incidentu měla bolesti, deprese a noční můry. Musela být dlouhodobě na zdravotní dovolené a teprve nyní je schopna vrátit se zpátky do práce.

Johny Depp, ani jeho mluvčí a ochranka nevydali zatím žádné oficiální prohlášení. Čeká se na průběh soudu.

Komentáře nejsou povoleny.