Bambuláčci, zvířátka pro radost. Ukázka jedné šablony zdarma!

Únor 21, 2012 in Hobby, Knihy, Šikulky

share save 171 16 Bambuláčci, zvířátka pro radost. Ukázka jedné šablony zdarma!

bambuláčci Bambuláčci, zvířátka pro radost. Ukázka jedné šablony zdarma!

Joëlová Sylvie, Bambuláčci, zvířátka pro radost

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže. facebook icon 3 Bambuláčci, zvířátka pro radost. Ukázka jedné šablony zdarma!

kočka Bambuláčci, zvířátka pro radost. Ukázka jedné šablony zdarma!Bambuláčci vás vezmou u srdce. Knížka Sylvie Joëlové má sic je pár stran, ale nabízí 20 úžasných modelů pro domácí šikulky. Z různě barevné vlny si vyrobíte podél šablon střapaté a chlupaté bambulky, aby výsledná hračka byla měkkoučká a roztomilá. Princip je jednoduchý a je detailně popsaný v publikaci i s fotografiemi. Vlna se omotává kolem šablony, zajistí tenkým drátkem a ve výsledku rozstřihne. Jednotlivé díly se k sobě spojí, připevní se očička a další drobné dílky a už máte na světě barevné štěně, kotě, ježka, včelu, králíka, sovu, delfína, krokodýla a mnoho dalších zvířátek.

Níže jsou uvedené šablony k černé kočce. Doporučuji si pořídit celou knížku, abyste mohli projít důležitými úvodními instrukcemi a neopomněli pak při vytváření konkrétních zvířátek na nějakou technologickou drobnost. Knížku vydalo nakladatelství Metafora.

kočka návod Bambuláčci, zvířátka pro radost. Ukázka jedné šablony zdarma!

Komentáře nejsou povoleny.