Share

Ani v době vrcholícího adventu nepřijdou nejmenší návštěvníci Zlatého jablka o svoji oblíbenou divadelní podívanou. Již tuto neděli zavítá opět do Zlína divadelní spolek MIM o.s. s veselou a hravou klauniádou s názvem „Klauní vánoce“.

Už čtvrtým rokem se pravidelně většinou poslední neděli v měsíci zaplní prostory dětského koutku ve Zlatém jablku dětmi, které se těší na veselá loutková představení. Jinak tomu nebude ani poslední měsíc v roce, i když tentokrát pohádková neděle připadne už na 15. prosince.

A když už jsou Vánoce skoro za dveřmi, bude tentokrát příběh o tom, jak si nejkrásnější svátky v roce užívá taková obyčejná „klaunská rodina“. Julči a Archibaldovi nebude samozřejmě chybět ani stromeček, ozdoby, ryba, dárky, koledy, dobrá nálada a hlavně spousta zmatků! Oba klauni jsou totiž pěkně popletení, takže to nebudou mít úplně snadné. Nejdůležitější je, že se mají rádi. A o tom ty Vánoce přece také jsou.

Veselá klaunská představení proběhnou opět v dětském koutku ve 2. patře nákupní galerie. První pohádku mohou děti shlédnout v 10. hodin a pro ty, kdo si v neděli rádi přispí je připravena repríza v 15 hodin.

Pohádkové neděle ve Zlatém jablku vstoupí po Novém roce už do své páté sezóny. Děti se ovšem od ledna mohou těšit na nová představení a řadu dalších novinek, které budou pohádky příští rok provázet.

TZ

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]