Spread the love

Blíží se jaro a to je ve Studijním centrum BASIC Pardubice, o.s.  vždy ve znamení velkých příprav a tvoření. Samozřejmě, že na prvním místě je stále specializované doučování pro děti s poruchami učení a problémy ve škole, ale jaro si již 3. rokem zpříjemníme literárně-výtvarnou soutěží.

Téma letošního ročníku zní: MÍT TAK KOUZELNÝ PRSTEN… (Co bych vykouzlil pro sebe? Nebo chtěl pro svou rodinu? Či změnil na celém světě?).  Podmínkou je, že práce musí obsahovat výtvarnou i písemnou část (vypsané další nápady, jak by šlo prsten využít). Všechny podrobnosti a termín uzávěrky se dozvíte na www.basic.cz – pobočka Pardubice.

Soutěž centra BASIC je směřována i k žáčkům méně úspěšným. Děti, které se potýkají s problémy ve škole, často vše vzdávají. Nemají chuť tvořit, předvádět se, raději zůstávají schované ve své ulitě. Bojí se, že se opět setkají s negativní odezvou. Ale to není pravda. Někdo sice bojuje s i/y v českém jazyce, ale může být úžasným výtvarníkem, dokonce i spisovatelem (a chybičky pomohou opravit rodiče). Proto prosíme učitele, aby výtvory dětí netřídili a do soutěže zaslali vše.

Každý bude pozván na slavnostní vyhodnocení a předávání cen (10. 4. 2013 od 16:00) do Východočeského divadla Pardubice, které podalo letošnímu ročníku pomocnou ruku a vzalo nás pod svou střechu. Už to bude krásný zážitek a také prozradím, že o zpestření slavnostního odpoledne se postará kouzelnice Wendy. A dalšími hosty se nechte překvapit. Máme se tedy opravdu na co těšit.

TZ Studijní centrum BASIC Pardubice, o.s.

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]