Kultura

Beyonce a Jay-Z jsou šťastni z narození své dcery. Bulvár s pomluvami však neutichá.

Spread the love
Share

Oficiální zpráva Beyonce a jejího manžela Jay-Z po narození holčičky zněla, že se cítí jako v Sedmém nebi. Jméno pro svou prvorozenou zvolili značně netradičně – Blue Ivy Carter. Narodila se v sobotu v Lenox Hill Hospital v New Yorku.

Holčička po narození vážila bezmála 3 kila a její narození oba manželé považují za „nejlepší zážitek v jejich životě“.

Fanoušci netrpělivě očekávali příchodu potomka populárních hvězd – už jen proto, že fámy kolem Beyonce falešného těhotenství nebyly zrovna příjemné. A bohužel nebyly to jediné pomluvy. Sotva byla Beyonce přijata do newyorské nemocnice, už začaly kolovat další fámy: zaplatila si prý 1,3 milionů dolarů za pronájem celého patra. Nemocnice vydala oficiální stanovisko, že je to holý nesmysl.

„Život je SKUTEČNĚ dobrý. Ahoj ahoj Baby Blue! Jsme šťastní, že můžeme oznámit příchod naší krásné dcera, Blue Ivy Carter, narodila se v sobotu, 7. ledna 2012.

Její narození bylo dojemné a nesmírně klidné, jsme v Nebi.

Narodila se přirozeným způsobem se zdravými 7 librami a byla to nejlepší zkušenost našich obou životů.

Děkujeme každému za všechny modlitby, přání, lásku a podporu.

Beyonce & JAY Z“ (Lifeandtimes.com)

Jay-Z zazpíval píseň o své dceři a pocitech těhotenství a porodu. „Udělali jsme tě v Paříži a mamka vstala druhý den a natočila album….“ Také zpívá o bolestech kolem potratu a o tom, že dítě je „kouzelné“.

Pacientky, které rodily ve stejný den jako Beyonce, se prý údajně nesmí vidět se svými dětmi. Je to prý kvůli obavám z bezpečnosti. Možná je to však jedna z dalších pomluv, které vynalézají bulváry. Podle všech zpráv má však Beyonce vlastní ochranku a v nemocnici probíhají další bezpečnostní opatření. Mluvčí nemocnice Frank Danza vydal v úterý prohlášení, ve kterém říká, že byly minimalizovány negativní dopady na ostatní rodičky a jejich rodiny. Podle jeho slov si ani žádné místní rodiny na nic nestěžovaly a všechna nemocniční péče o ostatní pacienty probíhá zcela bez problémů.

 

 

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy