líbí-nelíbí

Youtube vyhlásil souboj videí: hledá se nová hvězda!

Slevuska-pridej-se-k-nam

Youtube vyhlásil souboj mezi příspěvky přispívatelů tohoto kanálu. Ptá se: „Myslíte si, že můžete najít další internetová videa jako „Charlie mne kousl do prstu“ nebo „Překvapené kotě“?“ Hlasování začíná na adrese http://youtube.com/slam.

Máte šanci vybrat nejlepší videa na youtube.

Youtube tak hledá novou hvězdu mezi „obyčejnými“ amatérskými zpěváky. Takhle vyrostl Justin Bieber a lidé mají znovu šanci nechat někoho dalšího zazářit.

Videa jsou rozdělena do skupin hudební, bizarností, komediální, taneční a roztomilá videa.

Vybrala jsem první tři, která mne zaujala. U zpěváků to bylo dlouhé hledání, protože upřímně většina nabízených videí je strašná a nesebekritická. Ještě horší to bylo u bizarností, kde jsem hledání dobrého videa po pár minutách vzdala. Roztomilosti nezklamou. Naplnit téma „roztomilost“ je vskutku snadné: od malých dětí přes zvířátka. Kdo trpí na roztomilosti, ten zklamán nebude.

Nejedná se však o cílený výběr úspěšných videí. Snímky se vybírají náhodně, takže mnohdy narazíte na tisíce trapností, než uvidíte pěkné kvalitní video. To člověka značně otráví.

 

Takže – kdo jsou Vaši favoriti? Myslíte, že některé z níže uvedených videí by vás v dané skupině mohla oslovit? Komu dáte hlas?

Share

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy