Share

745x100bezloga

Na aukru za pár hodin končí inzerát, který svým textem nemá obdoby. Startoval na jedné koruně a už nyní se jeho zájem přešvihl na 1500 Kč. Nese titul – Rumunská elita Oltcit 11 R 39 000 Km. Autor inzerátu si dal tolik záležet se svou slohovou prací, že pobavil mnoho čtenářů a dražitelů.

Vůz, který v současné době už vůbec není hitem, ale spíš přítěží, se nakonec možná stane populárním „Olouškem“. Výhodou pro budoucího majitele je, že současný „Aukrař Juják“ nežádá po novém majiteli převod, a tudíž nový „taťka pro Olouška“ ušetří na ekologické dani 10 000 Kč.

Text však stojí za to. Posuďte sami a dáváme panu „Jujákovi“ palec nahoru. Fandíme takovému inzerátu.

Velevážené publikum, nabízíme zde rumunský socialistický elitní vůz – oltcit 11R.

Byl vyroben v přelomovém roce 1989, najel všehovšudy 39 000 km, což odpovídá karoserii, motoru, ale nikoliv interiéru. Bývalý majitel, který nám ho odprodal protiúčetem byl dobytek, tomu i odpovídá silně znečištěný interiér. Auto jezdilo do kravína. Je zajímavé, že ho lze po chvíli domluvy a proseb v pohodě nastartovat. Je plně pojízdný, nicméně nemá technickou a je odhlášen na naši firmu v rámci depozita. Nemá značky a neplatí se na něj pojištění.

Pokud ho chcete provozovat, po absolvování STK lze Olouška na úřadě standardně zaregistrovat. Ovšem s EKO daní 10 000 KČ, nebo za přispění zdatného invalidního dědečka z pátého kolene.

Na převodu ale netrváme, ani kancelář pojistitelů nemá žádnou páku, jak z dalšího majitele vytáhnout kačky.

Výherce dostane vozidlo bez baterie, technický průkaz (ORV a RZ jsou skartovány na registru a je to zapráno v TP), řádnou kupní smlouvu a jak s ním naloží, tedy jestli vyhodí interiér a dá si tam jiný, nebo si z něj udělá pojízdní skleník nebo plážové surfové prkno je čistě jeho věcí.

Aukce je od koruny. Takže bez záruky na technický stav.

Garantujeme pouze původ.

Za slunného počasí lze vozidlo přepravit naší odtahovou za sníženou sazbu 7 Kč pro oba směry. Pouze ale zaplacené vozidlo.

Vozidlo se nachází na skladě v Kralupech nad Vltavou-U Dýhárny.

Pánové či dámy, prosím, jen relevantní příhody. Nejsme malé děti, ne?

Odvoz do konce roku 2011. Pokud si ho zaplatíte do sedmi dnů po výhře. Jinak máte negativ jistý.

Takže sakr bagr, dejte se do toho a půl je hotovo.

Příjemné aukrování přeje Juják.
%%wpcs-1714%%-date%%id%%