Kultura

Smrt Kaddáfího byla předpovězena už v roce 1987!

Spread the love
Share

Sitcom Second Chance z roku 1987 nejspíš zvedl laťku v hodnocení tohoto televizního žánru. Zatímco sledujeme nepřeberné množství různých situačních komedií, aniž bychom brali jediné slovo vážně, pak – světe div se – píší se nové dějiny – píší je sitcomy.

Jak uvádí dnešní Hollywood Reporter, tehdejší už samotný pilotní díl komedie předpověděl smrt libyjského vůdce Muammara Kaddáfího na letošní rok. Sice se „seknul“ o tři měsíce, neboť předpověď byla naplánována na 29. července2011  a Muammar Kaddáfí byl zabit tento čtvrtek v Sirtě v Libyi, nicméně je až neuvěřitelné, jaké náhody se umí dát dohromady.

Možná to tak oživí Second Chance, možná má svět o další záhadu postaráno. Sibyla již není na pořadu dne.

V situační komedii se poprvé představil Matthew Perry, kterého známe ze seriálu Přátelé.

A právě Matthew představoval záporného hrdinu Kaddáfího, který seděl v kanceláři u svatého Petra, jenž rozhodoval o zemřelých, zdali se dostanou do nebe nebo do pekla. Kaddáfí zuřil, že přece nemůže být mrtev. Na to Svatý Petr řekl: „Ale ano, jste úplně mrtev, naprosto mrtev. Copak jste si myslel, že budete žít na věky?“

Na tato zdrcující slova reagoval Kaddáfí tím, že se ho pokusil  zastřelit samopalem. A Svatý Petr jen suše poznamenal, že Kaddáfí neměl nikdy smysl pro humor, a poslal ho obratem do pekla. Za to, že způsobil smrt mnoha lidem svými teroristickými činy stráví věčnost jako lidská bomba, která bude každé dvě minuty explodovat.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy