Kultura,  Nejnovější trailery

Carnivores Ice Age – trailer

Share

Masožravci Doba ledová je videohra vytvořená Action Forms. Je to třetí řada v sérii masožravců. Narozdíl od předchozích dílů, ve kterých hráč musel lovit dinosaury, Masožravci Doba leodvá dovoluje hráči lovit mamuty a šavlozubé šelmy a další nová zvířata.

 

Na mapě se budete pohybovat po těchto lokalitách:

Ostrov McRath: To je dobrý začátek pro lovce. Ledové příkrovy a zasněžené tajgy pokrývají ostrov. Predátoři číhají ve stínu vegetace.

Ravarenův most: Tento ostrov je posetý převážně jehličnatým lesem a bažinami. Opuštěný most leží na severu. Hustá vegetace nabízí dobré krytí pro dravce stejně jako kořist

Okruh Infernus: Jedná se o lokalitu pro zkušené lovce. Částečně pokryté tundrou a chladnou tajgou. Lovec musí sledovat kořist za jejími zády.

Vyschlé jezero Nodus: Tato oblast je pojmenována po slaném jezeře na ostrově a je to oblast pro středně pokročilé lovce.

Obří bota : Pouze pro pokročilé lovce! Pojmenovaná podle tvaru jezera v centru ostrova. Skalnaté kopce jsou perfektním úkrytem pro nebezpečnou kořist.

Mezi zvířata náležíBrontotheria – vypadá jako obrovský nosorožec, prase divoké s dlouhými kly, které je obzvlášť nebezpečné, když je zraněné, prehistorický nosorožec pokrytý hrubou shrstí, diatryma – prehistorický pták, obří vlk, který je obzvláště nebezpečný, mamut, na jednu stranu mírumilovný býložravec, který je však nebezpečně zuřivý, když je zraněný, megaloceros – obří jelen s nebezpečnými parohy, smilodon – obrovská kočka s ostrými drápy a zuby jak šavle, medvěd, yeti a ostatní zvířata.

Využíváte zbraně – pistole, která je účinná na menší kořist, brokovnici, tichý luk, dvojitá brokovnice, která je schopna vystřelit hned dvě rány současně, kulovnice a ostřelovací puška.

vybavení náleží ještě radar, zásobovací loď, dalekohled, kompas a další.

 

Zdroj: wikipedia

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy