Kultura

Princ William a Kate Middletonová navštívili Los Angeles

Share
Foto: DressMelody

Novomanželský pár, princ William a Kate Middletonová navštívili o víkendu Los Angeles. A v sobotu večer se jejich zájem – plánovitě – svedl k show byznysu. Přijeli na zahajovací společenský večírek „BAFTA Brits to Watch“, konající se v divadle Belasco v Los Angeles. Jejich symbolická účast má upozornit na britské talenty ve filmu, televizi a videohrách.

BAFTA (zkratka pro Britskou akademii filmového a televizního umění) v rámci svých striktních kritérií vybrala celkem  42 nových talentů z Velké Británie, kteří sice nejsou úplnými začátečníky, avšak se chtějí prosadit v hollywoodském průmyslu – a díky této příležitosti mají nyní šanci.

Hollywoodreporter však trpce dodává, že kdo by si všímal několika desítek anonymních Britů, kteří by rádi oslnili v záři reflektorů, když ku jejich neprospěchu byli zastíněni hvězdami jako Barbra Streisand, Tom Hanks, Rita Wilsonová, Nicole Kidman či Jennifer Lopez. Ale budoucnost mají otevřenou a jednou možná bude (i třeba za krátkou dobu) někdo z nich známější celebritou než kdokoliv ze zúčastněných. Pochybuji však, že mohou konkurovat  královskému páru.

Bohaté stoly plné labužnických pochoutek měl na svědomí Joachim Splichal, německý rodák. Už v roce 1991 byl vyhlášen nejlepším kalifornských kuchařem v rámci nadace Jamese Bearda. Uznání sbíral i po další roky, a proto je mu ctí obsluhovat kalifornské celebrity. Pokud máte nadité peněženky dolarovkami a chcete něco exkluzivního, možná ho naleznete v jeho luxusní restauraci Patina ve Walt Disney Concert Hall. Je vlastníkem řetězce restaurace Pinot a Patina catering company.

Samozřejmě že na prince a Kate čekali fanoušci. Před budovou se jich sešlo asi na tři sta a blesky fotoaparátů blikaly, ale jinak se nic mimořádného nedělo. Davové šílenství se nekonalo.  Pár pak kráčel po červeném koberci a nebyl atakovaný novináři kvůli otázkám. Přistoupili ke skupince asi 30 lidí, převážně dívek, a podali si ruce a přátelsky si promluvili. Pak se otočili a pokračovali dál do divadla.

Hotel, který měl tu čest uvítat královské novomanžele, byl postaven v roce 1926 ropným magnátem Edwardem Dohenym a nedávno prošel renovací za 12 milionů dolarů. Svítí zde nápis: Prayer Changes Things on its side, Modlitba mění věci  na své straně, avšak „R“ večer nesvítilo.

Jediná zanedbatelná vada na kráse pro jinak příjemný luxusní večer pro vyvolené.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy