Kultura,  Nejnovější trailery

Poslední díl kontroverzních Bastardů míří do kin.

Share

Třetí a zároveň poslední díl filmu Bastardi vstoupí do kin již 20. září 2012. Zhruba dvouminutovou ukázku nepochybně z nejkontroverznějšího filmového projektu mohou diváci na internetu či v kinech vidět již zhruba dva měsíce.

Za tuto dobu shlédlo filmový trailer více jak 160 000 lidí, což je u českého filmu, který má premiéru až za měsíc, neuvěřitelně dobré číslo. Film se hemží výraznými českými hereckými osobnostmi různého věku. Diváci se mohou těšit například na Jana Třísku, Ilonu Svobodovou, Tomáše Töpfera, Kateřinu Brožovou, Rudolfa Hrušínského, Ninu Divíškovou, Igora Bareše, Vlastimila Zavřela či Pavla Landovského a celou řadu dalších. Mimo jiných se ve filmu objeví i trojce Bastardů z prvního dílu. Film bude podle tvůrců srozumitelný i pro diváky, kteří neviděli první dva díly.

O čem film pojednává?

Jedná se o příběh z prostředí praktického školství. Bez povrchností, klišé a přetvářek. Učitel Tomáš Majer, který nastoupil v roce 2010 do jedné bývalé zvláštní školy, zmizel. Do školy přišel několik měsíců poté, co byla zavražděna jeho sestra Jana, rovněž učitelka. Ve školním roce záhadně zemřeli kluci, jež Janu Majerovou zavraždili. Tomáš Majer tak svoji sestru s největší pravděpodobností chladnokrevně pomstil. Je to v pořádku? Dopadne ho policie? Bude soud? Co na to rodiče dětí? Rodiče Tomáše Majera? Společnost? Co se bude dít, když se podobné školy zruší? Na všechny tyto otázky vám odpoví finální díl – film Bastardi III.

Bastardi na internetu.

TZ, dodal Robin Suchánek

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy