Kultura

Britney Spears usedla jako soudce X Factoru.

Spread the love
Share

Američané šílí: po mnoha přípravách a mediálních informacích nakonec Britney Spears usedla ve čtvrtek jako soudce v X Factoru hned vedle Simonea Cowella. Fanouškové se nemohli udržet, pískali, jásali, fotili, filmovali, čekali na ni i před budovou. Na YouTube unikl také Britney audio projev.

Britney přišla v růžových minišatičkách s průsvitným dekoltem a vypadala v nich trošku jako rozverná Barbie. Na jednu písničku však nebyla přítomna, a tak začaly kolovat spekulativní zvěsti, že Britney nezůstala mezi soudci jen proto, že pěvecký projev soutěžícího byl prostě přinejmenším hrozný a ona byla naštvaná. V jednu chvíli si její fanouškové dokonce šuškali a blogovali, zdali se jim diva vůbec vrátí. Spears však záhy zatwítovala, že přeci šlo jen o malou pauzičku a v Texasu je hodně talentů (uražená tedy vůbec nebyla). Musela si prostě jen nutně na chvilku odběhnout.

Před Britney na soudcovské židli seděli například Cheryl Cole, Dannii Minogue a Paula Andul.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy