MB,  Nejnovější trailery

Hollywood se nudí. Podívejte se na trailer k dalšímu remaku: Total Recall s Colinem Farrellem.

Spread the love
Share

Total Recall z roku 1990 čeká nový remake s Colinem Farrellem místo Arnolda Schwarzeneggera. Další předělávka jako důkaz, že Hollywood už je zcela bez fantazie.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Nacházíme se v nepříliš útěšné budoucnosti roku 2084. Euroamerica a Nový Shanghai spolu soupeří o nadvládu nad světem. Stejně jako Arnold i Colin touží po dovolené na Marsu, ale z nedostatku peněz díky své dělnické pozici se je sveden reklamním tahákem: nechat si vytvořit umělé vzpomínky z dovolené podle svých představ. Jenže svou hlavičku nesmí do mašinky strčit ten, jemuž už bylo s pamětí někdy v minulosti manipulováno. A tak se zjistí, že hlavní hrdina už byl na Marsu. Je potřeba však zjistit víc, najít své skutečné já. Na kterou stranu Colin Farrel patří? Je pravou rukou despotického guvernéra Cohhagena nebo pomůže revoltující mase, žijící v bídných podmínkách?

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy