Kultura,  Nejnovější trailery

Video: To je můj kluk! Nový film s Adamem Sandlerem.

Spread the love
Share

 

That’s My Boy (To je můj kluk), nový film v hlavní roli s Adamem Sandlerem a Leigton Meester, který vstoupí do českých kin 2. 8. 2012 (na Slovensko 20. září 2012). Aktuálně byl propuštěn trailer, podívejte se níže.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

 

Původní scénář Davida Caspeho byl několikrát přepsán novými autory. Sandler si v něm zahraje nejen hlavní roli, ale film bude vyráběn i v jeho společnost Happy Madison. Ve Spojených státech ho diváci spatří ještě před letními prázdninami.

Donny Levine (Adam Sandler) má syna Todda (Andy Samberg), jehož zplodil za nezvyklých okolností. Otcem roku se však nestane a v dospělosti mu syn velice brzy zmizí z dohledu a žije na vlastní pěst. Stane se úspěšným manažerem. Umí to s financemi lépe než jeho otec, který má trable i s finančním úřadem. Doufá, že mu syn dá 43 000 dolarů, ale nebude to tak lehké. Nejprve bude muset najít „cestu“ ke svému synovi, kterého ne zrovna dobře vychovával.

Není to poprvé, co si Adam Sandler zahrál „taťku“. Nějak mu v těch komediích vzorná funkce hlavy rodiny uniká. Zpočátku bude hrubým křupanem, švihákem, který si pokuřuje doutníček, nosí v noci sluneční brýle, řve do telefonu, zatímco si užívá dámské společnosti v horké vaně. Jenže si nemůže užívat dlouho: když nejsou peníze, není zábava. Jako uřvaný buran se vydá za svým synem – je přece jeho táta, je moudřejší svým věkem. Ale není tomu tak. Jeho syn je úplně jiný. Takže nakonec bude možná potřeba nejprve vychovat taťku? Nebo si najdou cestu k sobě lehčím způsobem?

Mezi námi – ve filmu se objeví také Vanilla Ice. Šokující, ještě žije 😉

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy