papírový medvěd s pytlem od brambor
Hobby

Pro šikovné děti: medvěd, co rád hltá balónky.

papírový medvěd s pytlem od brambor

Velká otevřená tlama medvědí, která požírá všechny dobře mířené balónky. Stačí ji přivázat a trefit se. Co je možná na všem ještě více zábavnější, že si ho děti mohou doma vyrobit ze snadno dostupných věcí. Určitě máte všechno doma: tvrdý kartón, barevný papír, provázek, prázdný pytel od brambor a na připevnění pytle jehlu a nit (v tomto případě pletací přízi) nebo sešívačku.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Na kartonu si namalujete tvar hlavy s otevřenou zubatou pusou. Z oválu, který vám zůstane z vnitřku tlamy, si můžete vystřihnout dvě ouška a polepit barevným papírem. Z barevného papíru také vystřihnete oči a nosánek a dítko si je ozdobí, jak se mu zlíbí.

Prázdný pytel od brambor připevníte ze zadu kolem otevřené tlamy. A ještě přiděláte po stranách medvědí tváře provázky k připevnění. A tři dva jedna start, kdo se trefí.

O zábavu na odpoledne je postaráno. Výroba medvěda zabere pár desítek minut.

Share

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy