Glosy

V Arkansasu během silvestrovských oslav opět z nebe padali mrtví ptáci

Share
Foto zdroj: ABC. Toto je druh červenokřídlého kosa, který obývá severní a jižní Ameriku

Oslava Nového roku není pro každého šťastným okamžikem. Přinejmenším pro desítky kosů, jejichž mrtvá tělíčka již druhý rok po sobě dopadla zčistajasna z nebe na americké město Arkansas. Pro ně byl a je Silvestr děsivým smrtelným zážitkem.

SlevowebSlevowebSlevoweb
Pohled jak z půlnočního thrilleru nebo biblické apokalypsy. Lidé začali volat na policii, do rádií a televizí. Nalézali mrtvé kosy na ulicích, na střechách domů, na autech nebo dokonce v kostelech. Ani uklízení nehybných tělíček nebylo ničím příjemným. Člověk si musel pokládat otázku, zdali takové bouřlivé oslavy mají vůbec nějaký opodstatněný smysl.

Loni prý měly tisíce mrtvých ptáků na svědomí ohňostroj. Sic neexistuje žádný přesný důkaz, nicméně nikdo si nedovedl vysvětlit, proč najednou z nebe padalo tolik mrtvých ptáků, kteří svými těly místy i udeřily do procházejících lidí.

Policie proto pro letošek zakázala pořádat předem neschválené ohňostroje. A tento rok byl možná i kvůli tomuto nařízení podstatně milosrdnější k jejich životům.

Loni v období silvestrovských oslav bylo v řece v Arkansasu nalezeno také tisíce mrtvých ryb. Všechny tyto úkazy napomohly některým náboženským skupinám o tezích o konci světa.
Locateit.eu 250x250Locateit.eu 250x250

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy