Nejnovější trailery

Chcete vidět Toma Cruise nahoře bez? Wow! “Rock of Ages”

 

V červnu 2012 uvidí na americké filmové scéně Rock of Ages, film plný rocku a hvězd. Distribuce do Čech a Slovenska ještě není známa. Jedná se o filmovou adaptaci brodwayského muzikálu z roku 2006 od Chrise D’Arienzo. Hlavní storry je o lásce mladého Drewa Boleyho (Diego Boneta) a krásné Sherrie Christianové (Julianne Hough) z roku 1987.

Drew Boley je ctižádostivý rocker; jeho příjmení nemá nic společného a ani by nemělo asociovat s vítězkou Británie má talent. Sherrie je křesťanka, která pracuje jako servírka a chce se stát herečkou.

Ovšem tahákem má být samozřejmě Tom Cruise, tvrďák rocker a hlavní zpěvák Arsenalu. Russel Brand je manažerem a vypravěčem celého příběhu a přítelem Dennise, jehož hraje Alec Baldwin.

Uvidíte zde ještě neodolatelnou Catherine Zetu-Jones v roli manželky primátora, které se nelíbí klub jakožto zvrhlé doupě plné sexu. V tělesné stráži Toma Cruise alias Stace Jaxx uvítáte Kevina Nashe. A mnoho dalších.

Filmová práva vlastní společnost Warner Bross a New Line Cinema. Režie Adam Shankman.

Film je plný „dlouhovlasých“ mužů (Tom Cruise a Alec Baldwin s parukou) a hitů z 80. let.

Share

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy