Glosy,  zdraví

Břišní tanec, vlnící se erotika s tajemstvím

Spread the love
Share

Je to již několik let, co se na výsluní popularity v našem pásmu znovu-objevil břišní tanec. Navzdory některým skeptickým nepochopením ohledně politického a globálního vnímání světa z obavy „islamistické“ intervence, je právě břišní tanec zřejmým důkazem toho, jak je někdy příliš ploše vnímán černobílý svět. Strachy z cizinců či „infikování“ vlastní kultury je pro někoho noční můra, věřím však že pro většinu inteligentně smýšlejících lidí spíše směšná záležitost.

Slevoweb
Před nedávnem jsme recenzovali knihu Strach z barbarů právě pojednávající o multikulturalismu, o islámské menšině ve Francii, o tom, jak je vůbec „barbarské“ si myslet, že existuje nějaká vyhraněná čistá kultura. Vždyť předtím než vznikla evropská kultura, byla již značně ovlivněna egyptskou, čínskou, islámskou a mnohými dalšími.

A právě ty krásné mezikulturní vlivy jsou opravdu zajímavým přínosem
a oživením do běžného života, jak jsme si na něj často „usedle“ zvykli. Chce to občas změnu. A někdy sem tam taková drobná perlička značně zajiskří do fádních dnů.
V současné době již břišní tanec vytlačuje ještě více populárně masovější zumba, ale upřímně – břišní tanec, to je klasika, to je umění
a pohybová erotika s tajemstvím.
Prozdravi.czProzdravi.cz
Nedávno jsme si doma pořídili takovou hezkou krabičku, co se zapojí do televize a už surfujete po internetu, zejména youtube. Máme ještě analogovou televizi, takže takové „vychytávky“ musíme mít s přídavným zařízením.
A tak se přes naši velkou robustní televizi začaly
brzy po mnoha hledání všehomožného vlnit dvě arabské učitelky břišního tance ve svých čtyřech lekcích.

Vřele doporučuji – pokud máte kus v sobě aspoň kousek plamene, vtipu a chuti do života – pustit se do jejich lekcí.
Není to poprvé, co k nám zabloudil břišní tanec. Před nedávnem jsem si – ani nevím z jakého důvodu – koupila zlevněné DVD s lekcemi, ale leží jen na polici. Je nudné s monotónním hlasem. Tanečnice jsou asexuální a přes jejich objemné oblečení nejsou vidět detaily pohybů, jak bychom se je mohli pak naučit!
Díky těmto dámám, které na vás neustále jiskří očkem, jsem pochopila, jak že se to vlní těmi boky. Vlnily jsme se tady v ženské sestavě sester a našich dětí a jednoho prcka při odpolední sobotní návštěvě a byla to legrace. Člověk by ani nevěřil, jak mne dnes bolí tělo! Právě v těch bočních partiích. Nechci předesílat – ale začínám věřit, že pakliže se tu budu vlnit pravidelně, mé širší pozadí, vylepšené posledním těhotenstvím, by se mohlo vytvarovat do přitažlivějšího tvaru!
Říkala jsem si pořád, jak zhubnout (?), eh, teď si říkám, tohle prostě vytvaruji a ještě se s dětmi zasmějeme, protože děti to berou úplně jinak. Dvouletý kluk zvedal ručky nahoru a holky ze základky se už kroutily, seč jim síly stačily.
Takže přeji příjemnou zábavu. Byť ta videa byla vložena na youtube před čtyřmi lety, neměla by zůstat zapomenuta.

———————————————————————————————————————————————————————————————

VYBER SI SVŮJ ŠPERK

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————

on-line půjčka

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy