Share

Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec

Zvládáte každodenní bezlepkové stravování, ale rádi byste svůj jídelníček obohatili i ve sváteční dny? Třetí kniha známé autorky vám přináší na 120 nových receptů, které zpestří vaši slavnostní tabuli. Získáte inspiraci, co přichystat na Velikonoce a Vánoce, na narozeniny dětí i rodičů, pro svatební hostinu nebo zahradní párty.

Radka Vrzalová je kouzelnice – vyčaruje z bezlepkových surovin i to, o čem byste si netroufali při své dietě ani snít, protože jste dosud nevěřili, že je to vůbec možné. Ale je to tak, můžete uvařit a upéct v podstatě cokoli, nic není překážkou:

• tradiční dorty a zákusky, jaké znáte z dětství

• nádherně zdobené dorty pro děti k narozeninám

• klasiku české kuchyně

• jídla ze zahraničních kuchyní od italské po asijskou

• sladké i slané drobnosti jen tak na chuť nebo jako pohoštění

Mimořádný přínos autorky spočívá v tom, že recepty jsou naprosto originální – její vzdělání potravinářského technologa a neustálá chuť a vůle experimentovat ji přivedly k tomu, aby vyvinula zcela nové receptury, přesně ušité na míru jednotlivým pokrmům. Nejde tedy jen o pouhou náhradu lepkové mouky za bezlepkovou nebo o shromáždění receptů, kde mouka není zapotřebí, ale o unikátní postupy.
   
S bezlepkovými, popřípadě bezlaktózovými, bezmléčnými, a dokonce i bezvaječnými surovinami tak docílíte stejného výsledku, jako kdybyste neměli žádná zdravotní omezení. Dobrou chuť!

SOUTĚŽ! SOUTĚŽ! SOUTĚŽ! SOUTĚŽ! SOUTĚŽ! SOUTĚŽ!

Nakladatelství Grada vyhlašuje v rámci webu supperodina.cz soutěž o tři výtisky této úžasné publikace! Chcete ji? Tak napište na e-mail admin@superrodina.cz do čtvrtka 12. 12. 2019 do 12 hodin 12 minut alespoň ještě jeden titul, který publikovala RADKA VRZALOVÁ v nakladatelství Grada. Do předmětu zprávy uveďte: Soutěž GRADA.

Protože máme před Vánoci pro urychlení zpětného kontaktování vítězů prosím uveďte doručovací adresu, kam byste v případě výhry chtěli knížku odeslat. Bude odesíláno přímo z nakladatelství.

Účastí v soutěži dáváte souhlas, že Vaše e-mailová adresa a informace v ní uvedené budou archivovány maximálně do 24. 12. 2019; pak budou smazány. Nikomu vaše kontakty nebudou dále zprostředkovány.

Držíme pěstí, ať máte štěstí a podle knížky můžete co nejdříve vařit!

Ukázka z knížky:

Nakladatelství Grada, Radčina kuchařka bez lepku – slavnosti