Tipy na výlet,  Tiskové zprávy

Ujeďte koledníkům na bobu!

Share

Velikonoce se nezadržitelně blíží a vy se jako každý rok bojíte výprasku? Milé dámy, děvčátka, babičky a slečny máme pro vás řešení. Velikonoční víkend můžete strávit s celou svou rodinou na Bobové dráze Prosek a koledníkům ujet na superrychlém bobu. V neděli 20. dubna jsme si pro vás připravili pořádně „našlápnutý“ program plný her a zábavy.

Nudit se rozhodně nebudete. Na bobovce Prosek jsou pro vás od 10:00 do 14:00 připraveni animátoři, kteří s vašimi nejmenšími budou jako každý rok malovat kraslice a letos nově vyrábět velikonoční kytičky, papírové zajíčky a dokonce plést i pomlázky. Na děti čeká spousta tematických her spojených s Velikonocemi.

O velikonočním víkendu nikdo z bobovky neodejde s prázdnou. Děti, které splní minimálně čtyři speciální úkoly, dostanou jako dárek poukaz na jednu jízdu na bobové dráze zdarma. Volnou vstupenku mohou využít ihned, nebo si ji schovat na jakýkoli jiný den.

K zábavě patří také skvělé jídlo a pití, o které se postará místní restaurace. Čeká na vás nejen jarní menu, ale i drobná svačinka pro ty nejmenší.

Takže – hody, hody, jde se na boby!

O bobové dráze:

Bobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost téměř 60 km za hodinu.

Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup“ a další). Dráha je naprosto bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu. Dráha je otevřena každý den od 10 do 22 hodin.

 TZ

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy