Knihy

Zpěvník Jana Nedvěda. Písnička Podvod jako ukázka.

Spread the love
Share

V létě je ta nejpříhodnější doba. Večerní posezení u táboráků s kytarou v ruce a s písničkami živé legendy Jana Nedvěda. Na každé dvoustranně naleznete notový zápis s akordy a texty písně. V závěru je doplněná přehledná tabulka prstokladů kytarových akordů.

Jan Nedvěd v září oslaví 66. narozeniny. Není snad v Česku člověka – snad jen vyjma malých dětí – , který by ho neznal. Však patří k nejvýznamnějším českým folkařům a trampským písničkářům. Navíc spolu se svým bratrem Františkem se vrací na scénu a 12. října 2012 budou vystupovat na koncertě v pražské Lucerně. Hostem jim bude Spirituál Kvintet a Věra Martinová.

A jaké písničky vás čekají ve zpěvníku?

Cimbál, Čepice, Dnes byla noc, Do kostela, Dobrou noc, Igelit, Jablko, Kamarád, Orchidej, Osmnáct, Ptáčata, Ticho, Vlasy a mnoho dalších. Celkem na šedesát hitů.

Další zpěvníky:

Básník, písničkář, rebel, takový byl Karel Kryl. Znovu vyšel jeho zpěvník.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy