Ženy

Plesová sezóna v plném proudu. Už máte vybrané šaty?

Spread the love
Share

Která žena by nechtěla vypadat jako princezna, jako Popelka, která odhalí svou nevšední krásu?

K tomu je zapotřebí zvolit ty správné šaty – dle Vašeho typu, vkusu, příležitosti, pro kterou jsou určené. Prostě takové, ve kterých se skutečně budete cítit neodolatelná a sebevědomá.

Stále nevíte, jaké zvolit?

Podívejte se na naši nabídku. Pokud se Vám šaty budou líbit, stačí přejít do e-shopu zde. Dopravné činí 99Kč po České republice.

Protože chodí objednávky i na Slovensko, cena včetně dopravy se přepočítává k současnému kurzu EUR. Doprava na Slovensko stojí 160 Kč na dobírku nebo 130 Kč při platbě předem na účet. Zašleme Vám částku přepočtenou e-mailem v EUR.

Systém e-shopu Vám sice vygeneruje 99Kč, protože není vedený pro jinou měnu, nicméně v e-mailu Vám přijde potvrzení ve Vaší měně.

Vybírejte šaty,  kochejte se, buďte princeznou! Buďte neodolatelná! Uveďte požadovanou velikost a pak už si jen užívejte! Věřte, že okolní magnetizující pohledy a příjemné úsměvy budou dalším krásným uznáním Vaší jedinečnosti.


 

 

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy