Holčičí blog

Permanentní make-up: ano či ne?

Spread the love
Share

 

Metoda permanentního make-upu je určena jednak pro ženy, které si mohou dovolit tuto investici, anebo se nechtějí každý den zabývat tím štětečkováním a barvičkami. Avšak dnešní doba je, co se týká tak zvaných „civilizačních“ nemocí docela zákeřná. Proč se zmiňuji v jednom odstavci o „nadstardandním“ pěstění svého zevnějšku a zároveň o rakovině?

Krása a zdraví mají někdy k sobě velmi blízko.

Jedna z léčebných metod ve zdravotnictví, která se používá u léčení nádorových onemocnění, je „chemoterapie“.

Ano, permanentní make-up je určený i pro tuto skupinu žen. Vážím si těchto žen a vím, že si prožily či prožívají své a že na prvním místě je zdraví. Chápu také, že v takových těžkých životních situacích člověk přehodnocuje mnohé priority. Přesto vnější krása, čili péče o svůj zevnějšek, také lépe pomáhá člověku včlenit se zpátky do běžného životního koloběhu a navrací sebevědomí do rovnováhy.

Právě tyto slečny a ženy po ozařování přicházejí nejen o svou hřívu vlasů, ale často i o řasy a obočí.

Permanentní make-up jim pomůže nejen se cítit lépe, ale také je zkrášlí, doplní to, o co přišly.

Pro ty ostatní, milé dámy, samozřejmě, že pokud se rozhodnete nechat si udělat permanentní make-up, pochopitelně proč ne. Každá můžete vypadat skvěle.

Důležitý je výběr správného salonu, kde jsou pro permanentní make-up vyškolené pracovnice a mají k tomu potřebné vybavení a hygienické podmínky.

Znáte to, jsou salony a salony. Nenechte se nalákat na líbivou reklamou, ale zajděte si přímo na místo činu.

Samy uvidíte, jak to tam vypadá a v jakém stavu se salon nachází. Můžete si o zákroku zjistit víc informací přímo od zdroje. Nechte si ukázat, jakými nástroji se permanentní make-up  provádí. A hlavně – ptejte se, ptejte se a ptejte se.

Vždy je lepší si zjistit vše potřebné dopředu, než později prodělat alergickou reakci.

Musíte si i uvědomit, že permanentní make-up je na delší období. Časem vybledne, ale na vaší kůži vydrží minimálně pět let.

Nejednejte zbrkle a zamyslete se, kde budete mít tetování. Zda zvolíte oční linky, nebo konturu horního nebo spodního rtu. Zda budete chtít výplň celých rtů či obočí. A pochopitelně důležitá otázka je také, kolik chcete investovat. Kontura horního rtu se pohybuje kolem třech tisíc. Oční linky vás vyjdou přibližně na Kč 1500 a výše.

Jedná se o investici, která vydrží, ale na druhou stranu je dražší než jedna schůzka u kosmetičky.

 

Nikča

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy