Kultura

V pátek 13. 7. byl nalezen syn Sylvestera Stalloneho mrtev.

Spread the love
Share

Sage Stallone, 36letý syn Sylvestera Stalloneho byl nalezen mrtev ve svém domě v Los Angeles v pátek odpoledne. Podrobnosti a příčina úmrtí ještě nejsou známy. Sylvester Stallone vydal oficiální zprávu o svém smutku.

Vzhledem k tomu, že se syn neozýval své rodině, vznikly obavy, jestli je vše v pořádku. Hospodyně našla jeho tělo v pátek 13. července po druhé hodině odpoledne.

Sage Stallone byl nejstarší ze Sylvesterových dětí, které měl s první manželkou Sashou Czack. Hrál se svým otcem ve dvou filmech.

Sage Stallone Moonblood byl americkým hercem, filmovým režisérem a producentem, považovaným za nejtalentovanějšího ze Sylvesterových dětí. V roce 1990 ztvárnil Roberta Balboa v Rockyho V. Také se objevil po boku otce v roce 1996 v katastrofickém filmu Denní světlo. Jedná se o snímek, kde se Sylvester Stallone snaží zachránit skupinu uvězněných lidí v tunelu pod řekou Hudson.

Na světlo vycházejí již první spekulace, že Sage zemřel následkem předávkování léky. Zatím se jedná jen o nepodložené dohady. Podle jiných informací, Sage netrpěl depresemi, byl aktivní a činorodý, uvažoval o blízké svatbě, obdivoval svého otce a byl ceněný ve filmovém průmyslu.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy