Kultura

Tom Cruise si prohlédl Taj Mahal. Ve středu má světovou premiéru Ghost Protocol.

Share

745x100_wellness-darky

Zdroj: youtube

Tom Cruise navštívil Taj Mahal v Indii. Hvězda nového dílu Mission Impossible: Ghost Protocol se chystá na světovou premiéru filmu ve středu 7. prosince.

Tom Cruise sdělil tisku, že jeho návštěva Indie je prý zároveň také naplněním jeho celoživotního přání. Vždycky si přál Indii navštívit a je z ní opravdu nadšený. Silně na něho zapůsobila osobní prohlídka bílého mramorového mauzolea Taj Mahal v Agře. Na svých cestách se připojil ke svému bollywoodskému hvězdnému kolegovi, Anillu Kapoorovi, s nímž v neděli také procházel po červeném koberci v Bombaji.

V Ghost Protocol bude opět Tom Cruise pochopitelně tajným agentem Ethanem Huntem. Anil Kapoor ve filmu hraje indického obchodního magnáta.

Jak můžete vidět na videích, návštěva hollywoodské hvězdy po indickém prostředí nebyla bez povšimnutí. Davy se kolem něho tlačily a stěží mohl Tom Cruise projít.

Fotografie Toma Cruise v Indii, zejména pózování před Taj Mahal

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy