Glosy

Co jsou ochotni udělat šílení rodiče pro slávu?

Šílenost některých rodičů nezná mezí. A výběrové televizní pořady a soutěže je v tom ještě podporují. Zatímco by si děti chtěly hrát s ostatními a prožívat normální dětství, musí trávit čas povrchním sebezdokonalováním: tuny make-upu, manikúra, náročné účesy a z hezké holčičky je rázem umělá figurína bez vlastní duše, nad kterou se mohou rozplývat jen cvoci.

Stále rostou bouře a nevole vůči samotné soutěži. Možná však nakonec zafunguje to, po čem rodiče umělých holčiček touží – jejich dcery  se stávají sic navzdory negativní reklamě slavné. O Maddy a mnohých dalších ví už celý svět. Z těchto dětí vyrostou dospělé trosky, ale co je jejich rodičům po tom!

Když se podíváte na několik videí, které jsme vybrali z pořadu Toddlers & Tiaras z televize TLC, budete mít pocit, že se svět zbláznil. Mnohdy matky holčiček na sobě nemají ani zbla tolik make-upu, co jejich batolata s plínou nebo 4leté holčičky.

Proč však nenechají tito rodiče své děti zdravě vyrůst? Stojí tako pomíjivá sláva za to, aby jejich děti vyrostly v dospělé, které nebudou zvládat běžný život a chápat normální lidské hodnoty?

Podívejte se na videa dětí, které s vysokou pravděpodobností se v blízké budoucnosti stanou pravidelnou klientelou psychologů a psychiatrů.

K nejslavnějším patří čtyřletá Maddy a její umělá prsa

 

Je libo francouzská manikura ještě před první třídou?

Mnoho dalších videí naleznete zde.

 

 

Share

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy